nejlepší články ze dne: 30. 09. 2021

Související články

Proč chce partner najednou mnohem víc sexu? Třeba je za tím nejistota a strach!
„Miláčku, chci tě,“ ozve se v pondělí. „Miláčku, mám na tebe chuť,“ tulí se v úterý. A ani ve středu si partner „nedá pokoj“, i když doteď to u vás chodilo jinak. Co mu je? Možná si za to můžete sami!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 21.10.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Nevědomé příčiny neplodnosti aneb když je problém v hlavě. Co s tím?
Neobjasněné příčiny neplodnosti. I s takovou diagnózou odchází až třetina párů z center asistované reprodukce. Víte, co si přesně pod tímto pojmem představit?
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 24.7.2017 v 12:24, zobrazit podobné
Spánková laboratoř může odhalit příčiny nespavosti
 O tzv. spánkové laboratoři jste již zřejmě slyšeli. Ale co přesně to je a kdy do ní jít?
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 9.9.2018 v 05:22, zobrazit podobné
Tři bleskové recepty na ty nejlepší špagety! Chutnají jako ze skvělé restaurace
Znáte snad nějakou větší kuchyňskou stálici? Na skvělé špagety nemusíte mít horu surovin. Méně je někdy více a u špaget to platí dvojnásob. Někdy stačí dýně, jindy rajčata nebo ančovičky, a skvělá večeře je na stole během chvilky!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 25.7.2016 v 06:20, zobrazit podobné
Edwardsův syndrom: Jak se projevuje a lze odhalit v těhotenství?
Zatímco o Downově syndromu většina z nás už někdy slyšela, o Edwardsově syndromu se tolik nemluví. Přitom je hned po něm nejčastější trizomickou vadou, kterou je možno ve většině případů odhalit již ...
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 16.4.2019 v 10:24, zobrazit podobné
10 největších lží o sexu. Co říkáte ostatním, i když to není pravda?
Lži se čas od času neubrání nikdo. I ti nejupřímnější lidé prostě někdy neříkají pravdu. Týká se to i sexu a tohle je deset nejčastějších lží, kterých se lidé v oblasti milostného života dopouštějí.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 26.2.2016 v 12:21, zobrazit podobné
Bolestivý sex: 10 důvodů, proč vás to při sexu bolí
Toužíte po sexu, prožíváte vzrušení, ale když dojde na vlastní akt, zabrání vám v jeho naplnění bolest. Příčinou je často zdravotní problém. Někdy si můžete pomoci sama, jsou však situace, kdy byste měla vyhledat lékaře.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 1.7.2017 v 08:23, zobrazit podobné
JAK TO VIDÍ MUŽI: Jaké chování je zaručeně odradí při prvním pohledu, rande, sexu,..
Jeden by možná řekl, že muži jsou ? na rozdíl od nás žen ? na výběr partnerky nenároční. Že jim stačí, když je fyzicky přitahuje, umí se zasmát jejich vtipům a dopřeje jim dostatek prostoru. Ale není to tak. Muži si všímají mnoha věcí. A některé z nich je od jinak třeba sympatické ženy dokážou zaručeně odradit.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 14.4.2016 v 14:22, zobrazit podobné
Z plácnutí bych strašáka nedělala, říká o výchově dětí psycholožka
Od školního věku bychom děti fyzicky neměli trestat vůbec, tvrdí psycholožka Magdalena Dostálová. Ale přiznává, že někdy není jiné řešení. „Trestá-li rodič fyzicky, mělo by dítě vycítit, že tak vlastně nečiní rád, avšak nemá už jinou možnost, jak dítěti dát najevo, že něco ne,“ říká v seriálu o partnerských vztazích.Další články k tématu:Pětkrát o domácích povinnostech: rozumně se domluvte předemPětkrát o volném čase: Je zdravé, když má každý v páru chvíli pro sebePětkrát o žárlivosti: Nesnažte se být lepší než sokyně, říká psycholožkaPětkrát o sexu: I ten, komu se do sexu nechce, by měl občas vyhovětPětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožkaPětkrát o lásce: Prospívá zdraví i spokojenosti, říká psycholožka
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 24.10.2018 v 05:20, zobrazit podobné
TOPlist