nejlepší články ze dne: 28. 09. 2021

Související články

Barvené vlasy a paruky celebrit: Které vzbudily největší pozornost?
Nudí vás vaše barva vlasů, ale pořád tápete, jaká změna by pro vás byla nejlepší? V tom případě pro vás máme malou inspiraci ze světa celebrit!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 15.3.2016 v 06:20, zobrazit podobné
Oblíbená barva: Co prozradí o vaší povaze?
Barvy, které máte radši a které preferujete, jsou klíčem k pochopení vašeho vnitřního světa a hodně vypovídají o povaze člověka. Když budete chtít vědět, jaký kdo je, zeptejte se ho, jaká barva se mu ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 27.4.2019 v 19:23, zobrazit podobné
Oblíbená barva: Co prozradí o vaší povaze?
Barvy, které máte radši a které preferujete, jsou klíčem k pochopení vašeho vnitřního světa a hodně vypovídají o povaze člověka. Když budete chtít vědět, jaký kdo je, zeptejte se ho, jaká barva se mu líbí.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 12.1.2017 v 07:23, zobrazit podobné
OBRAZEM: Když slavné krásky změní barvu vlasů, jsou k nepoznání
Na televizních obrazovkách, v časopisech i na přehlídkovém mole slavné dámy vystupují se svou přirozenou nebo oblíbenou barvou vlasů. Když si pak kvůli roli či focení nasadí paruku nebo vlasy nechají přebarvit, málokdo je pozná. Podívejte se, kdo barvou vlasů šokoval.Další články k tématu:OBRAZEM: Zahalené a v černých brýlích. Tak si celebrity chrání soukromíOBRAZEM: Vsaďte ve vedru na velký výstřih jako půvabné celebrityOBRAZEM: Celebrity, které podlehly pomíjivému kouzlu botoxových injekcíOBRAZEM: Celebrity v teplácích. Lesk, lodičky, krajky i odhalená ňadra
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 26.8.2019 v 10:20, zobrazit podobné
Nebojte se vlasové změny. Zrzavá barva vás omladí a muži budou šílet
Červené tóny vládnou aktuálním vlasovým trendům. O čemž svědčí i to, že čím dál častěji tuto barvu lze spatřit na celebritách, ale i v televizních reklamách. Už nepřemýšlejte, zdali do změny jít. Díky ohnivé kštici získáte neuvěřitelný šmrnc.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 2.7.2019 v 05:20, zobrazit podobné
Vlasová inspirace podle Kendall Jenner. Blonďatá, hnědá i zelená hříva
Jedna z nejúspěšnějších modelek současnosti Kendall Jenner se tento týden objevila na přehlídce v Londýně se znatelně zesvětlenými vlasy. Jindy má zase hřívu hnědou či černou a dokonce se ukázala i se zeleným přelivem. Jaká barva a střih se vám na této krásce líbí nejvíce?
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 19.9.2019 v 05:20, zobrazit podobné
Každý měsíc nová barva vlasů? Jasně! S přelivy hravě. Zkusíte růžový, fialový nebo zelenkavý?
S příchodem nového roku přemýšlíte i tom, že byste zkusily jinou barvu vlasů? Jen směle do toho! A představte si, že nyní to nemusí být na dlouho a vaší hřívě nehrozí žádné poškození.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 5.1.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Jste v posteli dračice, nebo romantička? Co o vás řekne oblíbená barva
Vaše oblíbená barva toho na vás může říct hodně, dokonce i to, jaká zřejmě budete v posteli. Samozřejmě můžete mít oblíbených barev víc, takže kombinujte a zjistěte, jak na muže působíte!
zdroj: www.dama.cz, přidáno 10.2.2018 v 11:23, zobrazit podobné
TEST: Jste barva, ale víte jaká?
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 25.2.2021 v 06:20, zobrazit podobné
TOPlist