nejlepší články ze dne: 24. 09. 2021

Související články

Blogerky se spojily, aby pomohly, vy můžete vyhrát 70 cen
Unikátní projekt běží na Instagramu - několik blogerek se spojilo v rámci akce nazvané Soutěžím a pomáhám, v jejímž rámci mohou čtenářky vyhrát pěkné ceny a zároveň pomohou vybrat peníze na nemocnou ...
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 8.5.2019 v 08:24, zobrazit podobné
Brownies, kremrole nebo krevety. Valentýn na talíři podle blogerek
Láska prochází žaludkem, a tak se před letošním svátkem zamilovaných nechte inspirovat těmi, kdo si dobré jídlo užívají 365 dní v roce. Zeptali jsme se známých českých blogerek, co by uvařily nebo upekly svému milovanému na Valentýna. Podávat se budou nejen sladkosti, ale také pikantní krevety.Další články k tématu:Vášnivé valentýnské menu. Zázvor, šafrán, chilli a mořské plodyValentýnské sexy menu: chilli preclíky, cupcaky i omamné koktejlyValentýn s chutí čokolády. Šňupejte ji, pečte i zapíjejteSladký valentýnský dort. Voní i chutná po mandlích a tajné ingredienci
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 10.2.2018 v 06:20, zobrazit podobné
Pro ženy, které nemají vyvrcholení! Tahle domácí terapie zabírá!
K nejčastějším sexuálním problémům žen patří neschopnost dosáhnout vyvrcholení. Jak slabé sexuální reakce proměnit ve slibný odrazový můstek? Tahle terapie funguje!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 19.3.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Správnými cviky povzbudíte líné žlázy, říká autorka hormonální jógy
Mnoha ženám i mužům změnila hormonální terapie Brazilky Dinah Rodriguezové život. Jiným pomohla k uzdravení, „neplodným“ k potomkům. „Nízká hladina klíčových hormonů znemožní plnohodnotný život a řešení je někdy snazší, než by se zdálo, chce to jen uvědomění a praxi,“ říká téměř devadesátiletá dáma, která v rámci evropské tour přijela i do Prahy.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 21.6.2016 v 06:19, zobrazit podobné
Pití už jsem sama nedokázala zastavit, říká Michaela Duffková
Když se před rokem Michaela Duffková rozhodla skoncovat se závislostí na alkoholu, v krvi měla více než dvě promile. Od té doby abstinuje a v rámci sdílení své zkušenosti začala psát blog Zápisník alkoholičky. Před týdnem za něj dostala cenu Magnesia Litera.Další články k tématu:Nenápadné signály, že máte problém s alkoholemVe zlaté kleci bych se upila k smrti, vzpomíná bývalá alkoholičkaBrala jsem drogy a táta mě vymazal ze života, říká dcera Jana SaudkaAlkoholičkou na mateřské. Proč pětina žen propadne na rodičovské pití?
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 14.4.2019 v 05:20, zobrazit podobné
Test: Umíte psát čárky ve větě?
zdroj: zena.centrum.cz, přidáno 5.8.2018 v 05:19, zobrazit podobné
TOPlist