nejlepší články ze dne: 23. 09. 2021

Související články

Lahodná ledová káva bez vaření: Připravte si ji předem! Máme podrobný návod
Čeká vás letní party či oslava s přáteli, kde byste chtěli podávat ledovou kávu? Usnadněte si práci a připravte si ji klidně několik dní v předstihu. Máme pro vás podrobný návod.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 18.8.2016 v 12:20, zobrazit podobné
8 tipů, jak docílit skvělý orgasmus
Docílit dokonalého a dlouhého orgasmu není jednoduché. Ostatně docílit vůbec nějakého orgasmu je pro nás ženy složitá cesta. Je proto důležité, abyste perfektně znala své tělo a věděla, co vám dělá dobře. Že orgasmy máte? Nevadí, tyto tipy je povznesou na vyšší level!
zdroj: www.dama.cz, přidáno 15.12.2016 v 10:23, zobrazit podobné
Dlouholetý partner vs. nová láska: Jak si mezi nimi vybrat? Máme návod
Jedna žena a dva muži. Dlouholetý partner versus nový objekt vašeho zájmu. Koho z nich si vybrat, když máte pocit, že milujete oba? Chce to chytře zkombinovat rozum a city. Máme návod, jak na to!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 3.2.2016 v 12:21, zobrazit podobné
GALERIE: Zvedněte si sebevědomí a podívejte se na slavné krásky bez líčidel
Jestli si občas při prohlížení časopisů občas povzdechnete nad fotkami dokonale upravených žen, můžeme vás uklidnit. Ani slavné krásky nemají vždy svůj den a bez líčidel vypadají úplně stejně jako my.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 28.11.2016 v 06:24, zobrazit podobné
Naučte se dokonale připravit španělské ptáčky. Máme návod krok za krokem!
Španělský ptáček, francouzské brambory, čínské švejžužu… aneb jídla, která v Česku milujeme, ale v domnělé krajině jejich původu o nich nejspíše nikdy neslyšeli. Z druhé strany, ubírá jim to snad na chuti?
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 26.10.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Milujete výrazně nalíčené rty? Poradíme vám 6 triků, jak na to
Dokonale vykreslené rty, které nejen dlouho vydrží, ale ještě budou nalíčené během chvilky? Výrazné barvy na nich se mezi trendy drží i letošní sezonu, a proto máme návod i pro ty, které dosud odolávaly.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 8.8.2016 v 06:20, zobrazit podobné
Docílit dokonalé postavy je náročné, cvičím hodiny denně, říká modelka
Modelka Alexis Renová (19) z Kalifornie má téměř 10 milionů fanoušků na na sociální síti. A to vše jen díky dokonalé figuře, kterou na svém profilu denně vystavuje. Ale dokonalé tělo nemá zadarmo, stojí za tím dřina v posilovně.Další články k tématu:Závislost na cvičení ji připravila o partnery, ale skončit s ním nechcePo porodu se na sebe nemohla dívat, tak vzala dítě a začala cvičitTěhotná Markéta z Verony: Abych nebyla koule, cvičím a krotím se v jídleNenáviděla jsem své tělo, protože jsem nebyla dost hubená, říká modelkaMoje těhotenství bylo nesnesitelné, říká modelka Abbey Clancy
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 13.10.2016 v 14:20, zobrazit podobné
Buďte oblíbená jako instagramové hvězdy. Známe tajemství úspěšné fotky
Instagram je aktuálně nejúspěšnější a neoblíbenější sociální sítí. Jsou zde k vidění dokonalé snímky, na které hvězdy internetu lákají své fanoušky. Každá majitelka účtu chce být jako ony, mít vysoké číslo sledujících a populární příspěvky. My máme návod na to, jak se jim vyrovnat. Poradíme vám s vytvořením perfektní fotky po vzoru slavných žen.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 4.7.2019 v 05:20, zobrazit podobné
TOPlist