nejlepší články ze dne: 23. 09. 2021

Související články

Tohle je 10 nejčastějších chyb, které ženy ve vztahu dělají. A muži od nich utíkají!
Deset nejčastějších příčin ztroskotání vztahu – z mužského pohledu? Stačí se zeptat samotných aktérů. Jste připraveni na pravdu, která zacloumá i příštími generacemi?
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 25.2.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Nevěra? Tohle je top 5 důvodů, proč se jí lidé dopouštějí. Nejste jimi ohroženi i vy?
Nevěra je bohužel velmi běžná věc. Dopouští se jí muži i ženy, je příčinou rozpadu mnoha vztahů, zlomených srdcí a proplakaných nocí. Proč ale lidé zahýbají? Tohle je top pět důvodů!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 30.9.2016 v 06:21, zobrazit podobné
7 důvodů, proč to muži ženám rádi dělají pusou
Milujete orální sex a neumíte si představit, že byste bez něj docílila pořádného orgasmu? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Muži milují, když vás mohou orálně uspokojit! A proč? Máme pro vás hned 7 důvodů.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 21.1.2017 v 08:23, zobrazit podobné
Proč jsou prarodiče pro vnoučata tak důležití? Tady je sedm důvodů
„U babičky a dědy můžu jíst mnohem víc sladkostí!“ Takové a podobné argumenty mají děti v oblibě. Prarodiče jsou však pro vnoučata mnohem víc. Tady je sedm důvodů, proč jsou nenahraditelní.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 28.8.2018 v 12:23, zobrazit podobné
Žárlíte a nedbáte o sebe. Nejčastější důvody, proč vás muži opouštějí
Zdá se vám, že vaše kamarádky žijí poklidným, možná až nudným životem v dlouholetém harmonickém svazku, zatímco vás stíhá jeden rozchodový karambol za druhým? Ptáte se, zda je chyba ve vás, nebo ve vašich protějšcích? Pátrali jsme po nejčastějších příčinách rozpadu vztahů. Další články k tématu:Rozvod nemusí být tragédie. Pět pravidel pro ty, kteří nechtějí válkuSedm důvodů, kdy je nejvyšší čas dát partnerovi sbohemSedm nenápadných signálů, že se vám chystá dát kopačkyPětkrát o žárlivosti: Nesnažte se být lepší než sokyně, říká psycholožka
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 4.10.2019 v 05:20, zobrazit podobné
7 vědeckých důvodů, proč mít sex každý den v týdnu
Někomu stačí pro každodenní sex každý den jen jeden důvod ? protože sex je fajn. Jestliže se vám ale i tak občas do postelových hrátek nechce, máme pro vás sedm vědecky podložených důvodů, proč svůj názor přehodnotit. Sex je totiž zdraví prospěšný!
zdroj: www.dama.cz, přidáno 12.1.2017 v 11:23, zobrazit podobné
Místo kytky vibrátor. Muži stále častěji chodí pro Valentýna do sexshopu
Svátek zamilovaných se dá slavit různě. V kině, restauraci nebo cukrárně. Romantická atmosféra však zpravidla směřuje k tomu jedinému: žhavému sexu. Proto květiny a bonboniéry stále častěji nahrazují dárky, které muži svým ženám a milenkám pořizují v obchodech pro dospělé. Další články k tématu:Sedm dobrých důvodů, proč letos nezanedbat valentýnskou oslavuJsme s jedním partnerem a společně s ním máme sex, říkají dvojčataŽádná velká divočina. V českých a slovenských ložnicích vede misionářBiologické hodiny ovlivňují sexuální život. „Sovy“ ho mají divočejšíPět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 14.2.2019 v 14:20, zobrazit podobné
TOPlist