nejlepší články ze dne: 22. 09. 2021

Související články

Pořádáte večírek? Tyto lidi na něj rozhodně nezvěte!
Uspořádat večírek může být docela ošemetná věc i pro ostříleného profesionála. Stačí jeden chybný krok při přípravě a je zaděláno na katastrofu. Ovšem když se na něm bude vyskytovat některý z těchto hostů, stane se z jakékoli party noční můra.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 9.3.2017 v 08:23, zobrazit podobné
Regina (45): Pravidelný sex mě ničí. Aneb ?Středa, je ho tam třeba?
Pět let trvající vztah ničí jeho netradiční přístup k sexu, pro ten má s železnou pravidelností vyhrazen pouze jeden den v týdnu, a to na hodinu přesně!
zdroj: www.dama.cz, přidáno 28.9.2016 v 19:23, zobrazit podobné
Sheen, Hoffman, Heigl: Jaké slavné hvězdy mají v Hollywoodu utrum?
Sláva bývá pomíjivá a platí to i pro ty nejslavnější z nejslavnějších. Hollywood je drsný a udržet se tam na výsluní není jen tak. Obzvlášť, když se stanete součástí celosvětového skandálu nebo vás ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 3.1.2019 v 05:23, zobrazit podobné
Anny Ondráková: Měla obdiv Hitlera, miloval ji boxer a točila s Hitchcockem
Ve třicátých letech patřila Anny Ondráková k našim nejslavnějším herečkám, jejichž sláva přesahovala hranice. Měla totiž možnost točit se slavným režisérem Alfrédem Hitchcockem. Sláva jí ale nakonec byla spíš na obtíž ? po válce jí byly vyčítány spolupráce s Němci a obdiv Adolfa Hitlera.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 19.5.2017 v 10:23, zobrazit podobné
5 největších hvězd první republiky, které zničily alkohol a deprese
Toužíme po jejich životě, také bychom chtěly být tak krásné a obletované. Jenže světská sláva, polní tráva. Tyto krásky dožily samy v osamění, často jen ve společnosti deprese či alkoholu.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 9.6.2017 v 08:23, zobrazit podobné
Josef (57): Náš vztah ničí smečka koček!
Oba jsou rozvedení, oba ve středním věku. Našli jeden druhého a je jim spolu moc fajn. Tedy bývalo. Idylu zkazila její posedlost kočkami.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 11.4.2016 v 21:22, zobrazit podobné
Tradiční mazance krok za krokem. Takhle se vám zaručeně povedou!
Velikonoce jsou už za pár a to pro nadšené pekaře znamená jediné: je čas na mazance! A jestli ten správný recept na krásně vláčný bochánek teprve hledáte, máme pro vás jeden léty ověřený!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 10.4.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Stella Májová: Snoubenec zemřel, rozvedla se a pravou lásku našla v 67
Její kariéru odstartoval film Příklady táhnou, televizní diváci si ji ale asi nejvíce pamatují coby Zpěvanku v pohádce Byl jednou jeden král. Stella Májová měla rušný život a na naplnění životní lásky si musela počkat až do svých sedmašedesáti let.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 3.11.2017 v 07:23, zobrazit podobné
TOPlist