nejlepší články ze dne: 24. 08. 2021

Související články

Obyčejná okurka? Omyl! Je to kosmetický i zdravotní zázrak!
Co je na okurce tak obdivuhodného? Nepodceňujte ji, protože na vaší zahrádce roste hotový poklad, který můžete využít jako lék, kosmetický přípravek, ale i při úklidu!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 22.8.2016 v 12:20, zobrazit podobné
Čtyři důvody, proč využít tvaroh pro zdraví i krásu
Tvaroh je právem označován za bílé zlato. Jeho využití je totiž všestranné. Je ideální na jídlo, pleť i k léčbě nejrůznějších zdravotní potíží. Přečtěte si čtyři důvody, proč využít tvaroh pro zdraví i krásu.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 2.7.2019 v 05:20, zobrazit podobné
Mléko není jen pro mimina! Jak ho využít pro krásu i zdraví?
Možná, že ve vašem jídelníčku nezaujímá takové místo, jaké si zaslouží, a přidáváte si ho maximálně do kávy. Zkuste ale překročit předsudky a vzít mléko na milost. Možností je spousta – od ranní misky s müsli až po večerní koupel.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 1.5.2019 v 05:20, zobrazit podobné
3 skvělé tipy, jak využít aloe vera ke kráse
Aloe vera je léčivá rostlina, která prospívá našemu zdraví. Využít ji však můžete i při domácím zkrášlování. Vyzkoušejte tyto tři jednoduché triky!
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 12.4.2019 v 10:20, zobrazit podobné
Olivový olej: elixír pro vaše zdraví i krásu
Drobné plody olivovníku dokážou leccos. Hodí se nejen na zobání nebo na pizzu. Olej, který se z nich lisuje, prospívá zdraví, ale i kráse. Báječně hydratuje pokožku a pěstí vlasy. Jakými všemi způsoby můžete olivový olej využít?
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 2.9.2019 v 05:20, zobrazit podobné
6 překvapivých tipů, jak v domácnosti využít potravinovou fólii
Kdo by řekl, že vám obyčejná potravinová fólie může ulehčit život? Možná nevěříte, ale máme pár rychlých triků, které vás přesvědčí, že tato šikovná věcička neslouží pouze na uchování čerstvosti u banánů.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 7.12.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Šest možných důvodů, proč nemůžete odolat slané chuti
Možná tu situaci dobře znáte: saháte po balíčku chipsů, i když je běžně nevyhledáváte, přisolujete oběd, zatímco ostatní u stolu jsou s chutí spokojeni. Důvodů, které vězí za zvýšenou chutí na slané, může být hned několik. Jeden z nich se může týkat i vás.Další články k tématu:7 druhů soli pro zdraví i krásu. Znáte je všechny?Pro krásu, zdraví, i snazší život. Technické vychytávky pro ženyŽenská jóga pomáhá zhubnout, zlepšit zdraví i vaši psychikuJednoduché ajurvédské návyky, které vám zlepší kondici i zdravíJarní detox? Nenechte se ošálit, není nezbytný a zdraví vám nezajistí
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 28.8.2019 v 05:20, zobrazit podobné
TOPlist