Praktikům pomůže ultrazvuk. Slibují si od něj lepší diagnostiku
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 22.8.2021 v 06:22, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 22. 08. 2021

Související články

Vyšetření ledvin při preventivní prohlídce
 V čem spočívá vyšetření ledvin při preventivní prohlídce u praktického lékaře, které je teď zavedeno? Myslel jsem, že mě pošle na ultrazvuk, ale prý se dělá jen vyšetření krve a ultrazvuk provedený čistě v rámci prevence by pojišťovna neuhradila. Je to pravda?
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 18.3.2017 v 10:22, zobrazit podobné
Novinka umožní plicím dýchat mimo tělo a regenerovat. Pomůže s transplantací
Nové zařízení umožňuje udržet plíce při životě i mimo lidské tělo. Lékaři si od něj slibují lepší výsledky při transplantacích plic. Plíce si v něm odpočinou a před náročnou operací se zlepší jejich funkce. Další články k tématu:Čeští lékaři poprvé transplantovali srdce i plíce zároveňPrvní Češka má transplantovanou dělohu. Dárkyní je její matkaPopálenému hasiči vrátila obličej dosud nejrozsáhlejší transplantace
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 19.5.2016 v 10:20, zobrazit podobné
Jak to vidí chlap: Přítel chtěl rodinu, pak mě donutil k potratu. Proč muži slibují, a pak ustupují?
Aneta žila v dlouholetém vztahu, s přítelem se dokonce dohodli na založení rodiny. Když otěhotněla, mužské sliby byly ty tam a Aneta nakonec skončila na potratu. Proč pánové slibují, a pak couvají? Takhle to vidí chlap!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 7.4.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Holka, nebo kluk? Čtyři oblíbené babské rady potvrzují i lékaři
Nastávající maminky po celém světě jsou zvědavé, jestli nosí pod srdcem malého chlapce, nebo dívku. K ruce mají spoustu babských rad, které slibují zaručené odpovědi. Pokud nepatříte k příznivcům překvapení na porodním sále, můžete je vyzkoušet.Další články k tématu:Nevolnost v těhotenství dítěti prospívá. Bude zdravější a chytřejšíTěhotenství bez nevolnosti, nespavosti nebo zácpy? Pomůže příroda
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 27.4.2016 v 06:20, zobrazit podobné
Triky na boj s celulitidou: pomůže cvičení, změna jídelníčku i masáže
Celulitida je neduh, kterého by se ráda zbavila každá žena s typickou hrbolatou pokožkou. Je možné pomerančovou kůži zahnat cvičením? Nebo je lepší se zaměřit na změnu jídelníčku a životního stylu? Další články k tématu:OBRAZEM: Za celulitidu se nestyďte, mají ji i štíhlé a krásné celebrityJak využít kávu ke kráse. Pomůže od celulitidy i nateklých očíČtyři rady, které vám pomohou v boji s celulitidouPryč s celulitidou a tukovými polštáři, připravte se na léto!
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 21.5.2019 v 05:20, zobrazit podobné
TOPlist