nejlepší články ze dne: 01. 07. 2021

Související články

Twiggy: první supermodelka slaví 69. narozeniny. Jak dnes vypadá?
Hubená holka, která navždy změnila svět modelingu. Dnes už sice není tak hubená, jako v šedesátých letech minulého století, ale nálepku první supermodelky a průkopnice anorexii jí už nikdo neodpáře. ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 19.9.2018 v 12:23, zobrazit podobné
Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného
Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská, Poslední kovboj, Pověste ho vejš, Snídaně v trávě, Cesty toulavý, Tam u nebeských bran, Všichni jsou už v Mexiku, Prodavač… Kdyby Michala Tučného (†48) v roce 1995 nezabila rakovina jater, mohl takových hitů nazpívat ještě víc.Další články k tématu:Michal Tučný má další reprezentativní výběrMichal Tučný je stále v kurzuJeleni jsou koloušci, mají energii, těší se dcera Michala TučnéhoDcera Michala Tučného zazpívá otcovy písně, láká ji i „punk country“
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 19.11.2018 v 05:20, zobrazit podobné
První vlastní byt, první kuchyň. Jak si ji mladá milovnice vaření zařídila?
V kuchyni, která je pěkná na pohled, a navíc vyladěná do detailu, se bude vařit jedna báseň. Tahle navíc svítí novotou. Jak vypadá „pod pokličkou“?
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 7.2.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Krásná pleť po vzoru našich babiček
Ženy v minulosti neznaly krémy s koenzymem Q10. Nepoužívaly oční, noční krémy, séra, liftingové fluidy, boostery, i přesto se pyšnily perfektní pokožkou. Podívejte, co naše babičky, prababičky používaly pro krásný vzhled. Vsaďte na léty osvědčené kosmetické triky.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 10.5.2019 v 05:20, zobrazit podobné
Děti a slunce: Chraňte je účinnými krémy! Máme tipy na kosmetiku, kterou budete potřebovat
Chystáte se s dětmi na dovolenou a už se nemůžete dočkat, až si budete užívat zaslouženého odpočinku a slunce? V tom případě však nepodceňte přípravu. Tyhle ochranné krémy přibalte s sebou!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 17.6.2016 v 12:20, zobrazit podobné
Máte věčně vysušenou pokožku a krémy nepomáhají? Tohle změňte! Jinak problém nevyřešíte
Máte vysušenou pokožku, a ani ty nejmastnější krémy vám nepomáhají? Tak to je správný čas podívat se i do lednice nebo třeba i v životě změnit pár věcí. Protože každý problém může mít řešení!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 18.4.2016 v 12:20, zobrazit podobné
TOPlist