nejlepší články ze dne: 24. 06. 2021

Související články

GALERIE: Maminka obléká svou spící dceru do extravagantních kostýmů
Laura Izumikawa udělala ze své čtyřměsíční dcery Joey Marie hvězdu Instagramu poté, co ji začala oblékat do výstředních kostýmů, zatímco malá holčičku spokojeně spí.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 17.9.2016 v 10:24, zobrazit podobné
O Filipojakubské noci získávají rostliny magickou moc
Filipojakubská noc je v dnešní době spojená spíše se zábavou. Víte ale, jak ji vnímali naši předkové? Stejně jako jiné magické noci byla v dávných časech spjata především s mocí probouzející se ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 23.4.2019 v 05:23, zobrazit podobné
Pět typů mužů, se kterými si nic nezačínejte
Poznat v dnešní době “normálního” chlapa je jako hledat jehlu v kupce sena. Než se ale trápit po boku druhého, nutit si jeho přízeň, je lepší být sama. Počkat na pomyslného prince na bílém koni. Věřte, že existuje, jen se rozhodně nechová následovně.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 25.4.2019 v 09:20, zobrazit podobné
JAK NA CHLOUPKY NA OBLIČEJI? Dejte jim definitivně vale...
I slavné hvězdy měly problémy s chloupky na místech, která jsou pro ženy nepřípustná. Nevyhnuly se ani takovým celebritám jako byla Liz Taylor nebo Marilyn Monroe. Nevhodného ochlupení už ale není problém se v dnešní době zbavit.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 15.3.2016 v 13:22, zobrazit podobné
Hořčík - přirozený ochránce organizmu nejen v době stresu
 V dnešní době je psychická zátěž pro většinu lidí každodenním jevem. Neprojevuje se pouze v podobě pozitivního stresu, který člověka aktivizuje a někam posouvá, ale stále více se objevuje také v podobě chronického traumatického stresu, který je pro lidský organizmus velmi destruktivní.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 11.5.2018 v 11:22, zobrazit podobné
TOPlist