nejlepší články ze dne: 19. 06. 2021

Související články

Začátek školního roku zvyšuje riziko nemocí a úrazů
 Návrat do školních lavic znamená povinnosti, změnu režimu celé rodiny ale i spoustu zábavy. Školáci se věnují hrám se spolužáky a sportování. Aby podzimní start proběhl bezbolestně, nepodceňte přípravu.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 15.9.2018 v 05:22, zobrazit podobné
Darování kostní dřeně: kdo se může stát dárcem a jak probíhá odběr?
 V naší zemi onemocní každoročně stovky lidí včetně mladých lidí i malých dětí chorobami krvetvorby, které vážně ohrožují jejich život. Nejznámější a nejčastější mezi těmito nemocemi je leukémie. Moderní léčebné postupy nabízejí u většiny nemocných zlepšení stavu. Naději na úplné uzdravení a návrat do plnohodnotného života přináší v momentě, když ostatní metody nestačí, transplantace kostní dřeně.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 4.10.2019 v 09:22, zobrazit podobné
Tipy pro lidi se sedavým zaměstnáním: Předejdete tloustnutí i bolestem zad!
Stále více lidí dnes pracuje ve službách a s tím přibývá těch, kteří mají sedavé zaměstnání. Celodenní sezení ale může ústit v řadu problémů, jako jsou pomalý metabolismus, bolesti zad či horší trávení.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 5.12.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Intimní hygiena má svá pravidla. Přinášíme 6 způsobů, jak ji správně provádět
Pravidelnou hygienu vyžaduje celé vaše tělo, tedy i intimní partie. Čím se mýt, jak často a co vše může způsobit nesprávně prováděná hygiena?
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 29.3.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Pálí vás žáha? Pomáhají mandle, bylinky i kyselá okurka, ale mléko nefunguje
Je to nepříjemné, ale poměrně časté. Při pálení žáhy jde vlastně o návrat žaludečního obsahu zpět do jícnu, místo aby mířil do žaludku. To se projevuje pálivou bolestí a vy máte pocit, jako byste ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 10.1.2019 v 05:23, zobrazit podobné
7 tipů na lehké, rychlé a zdravé stravování na cestách
 S příchodem léta nastává období cestování, které je často velmi náročné a vyžaduje velké množství energie. Správným stravováním však tělu dodáte nejen potřebnou energii, ale i další látky, které vám život na cestách usnadní. Sušeným ovocem doplníte důležité vitamíny a minerály, ořechy, semínka či proteinová tyčinka jsou pak výborným zdrojem energie. Kakaovými boby si mimo jiné zlepšíte náladu a probiotika zajistí rovnováhu střevní mikroflóry. Nezapomeňte rovněž na dostatečný přísun vody. V tomto článku vám představujeme 7 tipů na rychlé, lehké a zdravé stravování na cestách.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 28.7.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Holení intimních partií může být nebezpečné. Děláte všechno správně?
Holení patří u většiny žen ke každodenním rituálům. Trendy jsou neúprosné a velí zbavit se všech chloupků. Intimní partie nejsou výjimkou. Příliš časté holení těchto míst ovšem zdraví neprospívá.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 22.9.2016 v 06:21, zobrazit podobné
TOPlist