Dva domovy, jedna láska. To je mingles, vztahový hit dnešní doby
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 16.6.2021 v 06:20, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 16. 06. 2021

Související články

Když NEbudete dělat následující věci, získáte si jeho srdce!
Ženy mají v sobě zakódovaný jistý vztahový manuál, který ale není v mnoha případech správný. Může být spíše na škodu než k užitku. Vyhněte se níže zmíněným situacím, které muži nesnášejí a zajistíte si tak titul Láska jeho života.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 11.4.2019 v 05:20, zobrazit podobné
Společné bydlení kazí vaše návyky? Domluvte si pravidla, radí odbornice
Zamilovala jste se a vypadá to na happy end: konečně spolu budete bydlet. Ukáže se však, že partner nechává nahoře záchodové prkénko, oblečení trousí po celém bytě a nádobí po sobě zásadně neuklízí, natož aby vzal do ruky mop. Láska přece hory přenáší, utěšujete se do doby, než vybuchnete.Další články k tématu:Je společné bydlení dobrý nápad, nebo sebevražda? Spíš to druhéSpokojeným párům v životě nechybí intimita, láska a společná zábavaLáska znamená splynutí dvou duší? Omyl, tvrdí vědciJak se pozná pravá láska? Neprozradí ji srdce, ale mozekTeplo domova je kutloch, láska i jídlo. Ptaly jsme se mužů
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 31.8.2016 v 06:20, zobrazit podobné
Co je vlastně meditace a jak ji můžeme praktikovat?
Uspěchaný životní styl dnešní doby zanechává negativní následky především na naší psychice, často jsme nervózní, nevyrovnaní, přecitlivělí a celkově podráždění. Pak se i v normálním všedním dni ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 15.8.2019 v 08:23, zobrazit podobné
Eliminační metoda vyřazování potravin je u malých atopiků nezbytná
Atopický ekzém, který je někdy označován jako “dětský ekzém”, protože se nejčastěji projevuje u kojenců, je velkým strašákem dnešní doby.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 1.11.2016 v 10:24, zobrazit podobné
Proč lidé onemocní rakovinou? Známe 5 skutečných důvodů!
Rakovina je velkým strašákem dnešní doby. Z velké části jde o dědičné onemocnění, můžete si ji ale také částečně způsobit sama. Jací jsou častí viníci vzniku rakoviny?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 26.10.2017 v 09:23, zobrazit podobné
Proč lidé onemocní rakovinou? Známe 5 skutečných důvodů! Pozor na ně
Rakovina je velkým strašákem dnešní doby. Z velké části jde o dědičné onemocnění, můžete si ji ale také částečně způsobit sama. Jací jsou častí viníci vzniku rakoviny?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 26.10.2017 v 07:23, zobrazit podobné
Pomoc, všichni na mě zírají! Jak překonat sociální fobii
Máte pocit, že vás všichni kolem hodnotí, a při představě, že oslovíte cizího člověka, se vám udělá zle? Pak možná trpíte jednou z nejrozšířenějších úzkostných poruch dnešní doby, sociální fobií.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 15.10.2019 v 05:20, zobrazit podobné
Vařte levně: Recepty za 100 Kč pro čtyřčlennou rodinu!
Problém dnešní doby aneb když potraviny stojí víc, než si můžeme dovolit, a přesto je vyhazujeme. Začněte plánovat jídlo na týden dopředu, nakupte potřebné suroviny a uvidíte, že ušetříte. Vaření pro čtyřčlennou rodinu do 100 Kč nemusí být složité!
zdroj: www.dama.cz, přidáno 10.6.2017 v 06:23, zobrazit podobné
Jako duch: Ghosting je způsob rozchodu dnešní doby
Je mnoho způsobů, jak se s někým rozejít. V současnosti se k tomu často používá takzvaný ghosting, kdy jednoduše hrajete mrtvého brouka. Zdá se to asociální, neupřímné, říkáme, že lidé přišli o soucit, jsou zkažení a vztahy spějí do záhuby. Opravdu?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 8.5.2016 v 11:22, zobrazit podobné
TOPlist