nejlepší články ze dne: 12. 06. 2021

Související články

Jak se zbavit sokyně v lásce: Nepomlouvejte, flirtujte a přátelte se
Jakmile se ve vašem životě objeví sokyně, která projeví zájem o vašeho partnera, patrně se budete cítit ohrožená. Ale nebojte se, tato bitva se dá vyhrát bez ztráty cti i partnera. Stačí být klidná a ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 6.3.2019 v 05:23, zobrazit podobné
OBRAZEM: Krajka, satén i bavlna. Podprsenky slaví narozeniny
V sobotu tomu bude už 104 let, co si mladá Američanka Mary Phelps Jacobová nechala patentovat první podprsenku. Dnes je tato součást oděvu často příliš krásná na to, aby se schovávala pod další vrstvy oblečení. Podívejte se, jak se hvězda dámského prádelníku měnila s léty a desetiletími.Další články k tématu:Pět chyb při nošení podprsenky. Děláte je také?OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohuOBRAZEM: Pařížské ozvěny. Živé květy i podprsenky přes šatyOBRAZEM: Podprsenka s rukávy i jednodílné plavky, to jsou nové trendyPrůsvitné podprsenky, podvazky a zdobení. Krajka nepřestává být sexyVictoria's Secret představila milionovou podprsenku ve stylu ohňostroje
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 2.11.2018 v 11:20, zobrazit podobné
Rakovina prsu - počet případů u nás stále přibývá, díky prevenci však klesá úmrtnost
 Karcinom prsu je v České republice nejčastěji diagnostikovaným zhoubným nádorem žen. Podle statistik je každoročně odhaleno kolem 6 500 nových případů, přičemž následkům podlehne zhruba 2 000 pacientek. Nejohroženější skupinu představují ženy od 40. roku věku, nevyhýbá se však ani mladším ročníkům. Pozitivním trendem je, že úmrtnost v důsledku tohoto vážného onemocnění dlouhodobě klesá.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 19.2.2016 v 11:22, zobrazit podobné
Rakovina prsu - počet případů u nás stále přibývá, díky prevenci však klesá úmrtnost
 Karcinom prsu je v České republice nejčastěji diagnostikovaným zhoubným nádorem žen. Podle statistik je každoročně odhaleno kolem 6 500 nových případů, přičemž následkům podlehne zhruba 2 000 pacientek. Nejohroženější skupinu představují ženy od 40. roku věku, nevyhýbá se však ani mladším ročníkům. Pozitivním trendem je, že úmrtnost v důsledku tohoto vážného onemocnění dlouhodobě klesá.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 4.2.2016 v 16:22, zobrazit podobné
Pyšníte se velkými ňadry? Tyhle podprsenky vám budou sedět!
Máte velké poprsí a řešíte, jaký typ podprsenky je pro vás vhodný? Připravili jsme inspiraci, ve které naleznete dokonalé kousky přesně pro vás!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 15.8.2016 v 12:20, zobrazit podobné
Divoký život madam podprsenky: třikrát se vdala, randila s černochem
Osvobodila ženy z těsného korzetu tím, že vynalezla podprsenku. V době její smrti už ji nosila většina žen na světě. To ale zdaleka není to jediné, co z divokého života Američanky Caresse Crosbyové stojí za zmínku. Další články k tématu:Vymyslela podprsenku a vydávala Hemingwaye. Přichází román o CaresseOBRAZEM: Krajka, satén i bavlna. Podprsenky slaví narozeninyPět chyb při nošení podprsenky. Děláte je také?
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 3.9.2019 v 09:20, zobrazit podobné
Jak si poradit s nespavostí?
 Klidný spánek a bezproblémové usínání jsou vymoženosti, kterých si člověk začne vážit až v okamžiku, kdy o ně přijde. Vzhledem k tomu, že kvalita spánku i usínání podléhá celé řadě nejrůznějších vlivů, je někdy těžké najít jednu konkrétní příčinu nespavosti. Jsou samozřejmě situace, kdy člověk přestane spát „ze dne na den“, většinou důsledkem konkrétní psychické zátěže. Nejčastěji však kvalita spánku klesá postupně a tělo vysílá drobné signály, které často přehlížíme.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 11.3.2016 v 14:21, zobrazit podobné
OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu
Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která se ráda fotí v sexy kostýmech. Ty jí umožňují předvést vše, čím ji příroda obdařila. Pochlubila se i vlastním vynálezem, který se možná stane módním trendem. Místo podprsenky použila popruhy batohu.Další články k tématu:Móda z New Yorku: futuristické vize, retro z 80. let a „nahá“ podprsenkaOBRAZEM: Pařížské ozvěny. Živé květy i podprsenky přes šatySamodržicí podprsenka je hitem internetu. Zamilovaly se do ní celebrityŽhavý trend na léto: podprsenka z řetízků se hodí na festival i na plážBez podprsenky. Prsa můžete ukazovat v pubertě i po padesátce
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 18.5.2018 v 09:20, zobrazit podobné
Bez podprsenky! Fashion inspirace podle celebrit
Také jste ráda, že je konečně teplo a vy můžete vyrazit jen v krátkém topu či v šatech bez podprsenky? Pak nejste sama. Podívejte se, které celebrity si toto free období také užívají!
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 3.6.2019 v 08:20, zobrazit podobné
Chci mít prsa svobodná. Kdo jsou ženy, které odmítají podprsenky?
Dovedete si představit, že byste ze svého života zcela vyloučily podprsenky? Stále častěji je slyšet o ženách, které je nenosí ze zásady, a hlavně z důvodů duchovních.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 25.2.2017 v 06:21, zobrazit podobné
TOPlist