Cedr: Seznamte se s jednotlivými druhy a jejich pěstováním
zdroj: www.dama.cz, přidáno 22.2.2021 v 12:23, prečteno: 1x

nejlepší články ze dne: 22. 02. 2021

Související články

Oční stíny pro letošní jaro: extravagantní barvy i jejich kombinace
Letošní jaro s sebou přinese zbrusu nový trend v barvách očních stínů. Na víčkách se objeví modrá, zelená, sytě fialová nebo žlutá i jejich další výstřední kombinace v matné či neonové verzi. Seznamte se s trendem pro odvážné.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 18.3.2017 v 06:20, zobrazit podobné
Barevná typologie dle celebrit! Které se podobáte vy?
Teorie barevné typologie rozděluje módní i beauty svět na dva tábory. Jeden zarputile trvá na tom, že nic podobného neexistuje a pravidla jsou tu od toho, aby se porušovala. Druhý však tvrdí, že se bez ní nedá obejit a šatník i líčení podléhá určitým zákonitostem. Jak to řeší celebrity? Seznamte se blíže s barevnou typologií!
zdroj: www.dama.cz, přidáno 11.1.2016 v 09:23, zobrazit podobné
Opomíjené luštěniny
 Luštěniny patří k potravinám, které se konzumují již po tisíciletí, jejich spotřeba však mnohde, včetně České republiky, pokulhává. V Evropě se jí luštěnin méně než v ostatních částech světa, přičemž existují velké rozdíly mezi jednotlivými evropskými státy. U nás byla v roce 2014 spotřeba luštěnin 2,7 kg na osobu a rok, což je historicky nejvíce. Pořád máme ale co dohánět, protože spotřeba luštěnin ve státech jižní Evropy je více než dvojnásobná, pohybuje se okolo 6 kg na osobu a rok a je nejvyšší v Evropě.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 2.11.2016 v 14:22, zobrazit podobné
Tři pravdy, které byste měla vědět o gelových nehtech
Na gelové nehty se pěje velká óda už několik let. Nádherně se lesknou, chrání vaše nehty a jen tak se nesloupou. Opravdu je to všechno pravda? Seznamte se s jejich výhodami i nedostatky.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 27.7.2019 v 05:20, zobrazit podobné
Začínají hnízdit vlaštovky. S jejich počítáním v Praze můžete pomoci i vy
Ačkoliv lze vlaštovku obecnou v Praze stále řadit mezi relativně běžně hnízdící druhy, i zde její počty několik desetiletí výrazně klesají. Měnící se podoba metropole ovlivňuje jejich hnízdění. Proto ornitologové mapují jejich aktuální hnízdní kolonie. Pomoci můžete i vy.Další články k tématu:Migrující ptáci chytře využívají každou příležitost k přežití. I kosiČižba. V Česku je to vymizelý lov, který však jinde v Evropě kveteVymřou ptáci, nebo jsme na ně krátcí? Potřebujeme je, oni nás neSázejte původní druhy dřevin, jinak ptáci nebudou mít co do zobákuPtákem roku je hrdlička, symbol párového soužití a boje o zdravou krajinuVIDEO: Elektrická vedení mají na svědomí úhyn stovky tisíc ptáků ročněKachny nepřikrmujte pečivem. Způsobíte jim podvýživu, radí odborníciKVÍZ: Poznáte, kdo k vám přilétá na krmítko?Omezte přikrmování a seberte síťky od lojových koulí, radí ornitologové
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 2.5.2019 v 05:20, zobrazit podobné
VIDEO: Seznamte se s rodiči, kteří zastávají naprosto přirozenou výchovu
V jejich domácnosti nenajdete klasický řád a zvyklosti jako v ostatních rodinách. Spisovatelka Adele svého pětiletého syna stále kojí, děti podstupují pouze domácí vzdělávání a nikdy nebyly u lékaře.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 5.9.2016 v 22:24, zobrazit podobné
Balkonové květiny: Vybírejte je podle světových stran! Které snesou více slunce a které naopak?
Také na omezeném prostoru vás můžou těšit rostliny v nádobách. Pokud s pěstováním začínáte a nevíte, které se bude u vás dařit, řiďte se orientací balkonu na určitou světovou stranu.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 9.6.2016 v 06:20, zobrazit podobné
Přírodní antibiotika
 Antibiotika jsou látky používané k léčbě nebo prevenci různých infekčních onemocnění způsobených bakteriemi, v menší míře mohou působit i na některé druhy hub a parazitů. Nejsou však účinná při virových onemocněních. Jejich nevhodné předepisování i na infekce nebakteriálního původu, způsobuje nejen jejich neúčinnost při léčbě těchto infekcí, ale také zvyšující se rezistenci některých bakterií proti běžně používaným antibiotikům.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 16.1.2019 v 08:22, zobrazit podobné
Nejslavnější hvězdní tatéři. Za kým chodí Rita Ora, Beckham i Lady Gaga
Pracovat s celebritami je prestiž, záruka slávy i lepšího výdělku. Platí to nejen pro vizážisty, kadeřníky nebo stylisty, ale taky pro tatéry. Jména jako Bang Bang, Dr. Woo nebo Mark Mahoney vám možná nic neříkají, ale jejich diáře jsou díky slavným klientům přeplněné a jejich salony v oboru legendární. Seznamte se.Další články k tématu:OBRAZEM: Známí muži se chlubí tetováním. Zakrývají přirozenou krásuOBRAZEM: Slavní se zdobí tetováním: na ukazováčku, nártu i na zádechCelebrity na internetu prozrazují triky pro krásu. Vyzkoušejte je i vy
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 11.5.2016 v 06:20, zobrazit podobné
TOPlist