nejlepší články ze dne: 22. 01. 2021

Související články

Herzigová, Kurková, Maxová: České topmodelky, které dobyly svět
Říká se, že Češky a Slovenky jsou nejkrásnější ženy na světě. Svědčí o tom i úspěch českých modelek v zahraničí. Které z nich se mohou řadit mezi světové topmodelky?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 24.5.2018 v 06:23, zobrazit podobné
Děti slavných celebrit: Poznáte, k jakým rodičům které patří?
Děti celebrit. Některé jako by rodičům z oka vypadly, u jiných by přízeň se slavnými rodiči hádal málokdo. Znáte potomky svých oblíbených herců a hereček, modelek nebo zpěvaček?
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 18.11.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Soutěž modelek má jednu vítězku navíc. Překvapila emigrantka z Ukrajiny
Čtveřici modelů a modelek, kteří budou ve světě reprezentovat Česko a Slovensko, vybrala tradičně porota soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. Středeční finále ale přineslo jedno překvapení navíc – ze soutěžících se rekrutovala ještě pátá vítězka, která bude ve světě soutěžit za Ukrajinu.Další články k tématu:Sezona nevšedních modelek: předváděla plus size zpěvačka i dívka na vozíkuJsou plus size modelové hvězdy budoucnosti? V Česku si na ně počkámeRasismus v módě se přísně hlídá. Jsou kritici přecitlivělí, nebo fér?Írán stíhá modelky s nezahalenými vlasy, prý podněcují promiskuitu
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 1.9.2016 v 15:20, zobrazit podobné
Agáta Prachařová je těhotná, ale nechce nic zakřiknout
Krásných zpráv není nikdy dost. O jednu takovou se podělila s veřejností také modelka Agáta Prachařová. Se svým manželem Jakubem očekávají potomka.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 28.1.2017 v 10:24, zobrazit podobné
Který chlap by se nepodíval rád na ženu v korzetových šatech? Vědí to i celebrity!
Máloco dokáže vytvarovat ženskou postavu tak jako korzet. Není proto divu, že tolik slavných hereček a modelek volí na červený koberec róby s právě takto řešeným dekoltem!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 25.2.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Má doma 13 synů a nyní je znovu těhotná. Co myslíte, bude to konečně holčička?
Jay a Kateri Schwandt z Rockfordu v Michiganu si nejspíše řekli, že budou mít tolik dětí, dokud se jim nepodaří holčička. Manželský pár má třináct synů a nyní očekávají narození dalšího potomka.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 16.2.2018 v 12:24, zobrazit podobné
Jaromír Jágr v roli modelky: Nafotil první a poslední kalendář
Focení kalendářů je většinou doménou modelek, případně krásných hereček a zpěvaček, a nad výsledkem se pak rozplývají zejména muži. Tentokrát se ale bude moci kochat ženské oko, protože před objektiv se postavil idol Jaromír Jágr.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 6.7.2016 v 21:23, zobrazit podobné
Meghan je těhotná: Miminko Prince Harryho a Meghan se narodí na jaře 2019
Radostnou novinu ohlásil dnes ráno Kensingtonský Palác. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu čili princ Harry a Meghan Markle očekávají svého prvního potomka. Miminko by mělo přijít na svět na jaře 2019. ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 15.10.2018 v 11:23, zobrazit podobné
TOPlist