nejlepší články ze dne: 14. 01. 2021

Související články

Stella Zázvorková: Těžký vztah s matkou a sebevražda jediné dcery
Herečku Stellu Zázvorkovou milovalo široké publikum. Dokázala zahrát dramatické role, ale lidé oceňovali především ty komické. Měla velký smysl pro humor, ale když ji popadly její nálady, bylo lepší jít jí z cesty. Jaká byla Stella Zázvorková?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 1.12.2017 v 09:23, zobrazit podobné
Máte rádi svou babičku? Těmito větami ji potěšíte, zaslouží si to
Taky občas slyšíte, jak si lidé kolem vás stěžují, že své babičce neřekli to, co chtěli, a nyní je pozdě? Neudělejte tuto chybu i vy.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 30.1.2017 v 17:24, zobrazit podobné
Probiotika a prebiotika. Jedno bez druhého ztrácí smysl
Často slýcháme, že pro naše zdraví je důležité užívání probiotik a prebiotik. Jenže nejenže si lidé tyhle pojmy pletou, ale málo se ví, že užívání jednoho bez druhého vlastně ztrácí smysl. Pojďme se na ně podívat blíže.Další články k tématu:Budoucnost hubnutí: kila vám pomůže shodit zdravá střevní mikroflóraJak užívat probiotika? Na prevenci kefír, k antibiotikům pilulkyProbiotické bakterie pomáhají snižovat nadváhu
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 14.5.2016 v 06:19, zobrazit podobné
Srdeční selhání není infarkt
 Přestože jde o dvě odlišné nemoci, lidé si srdeční selhání stále pletou s infarktem. Srdeční selhání je nemoc, při které naše srdce nezvládá plnit základní funkci a dostávat do našeho těla dostatečné množství krve která se tak hromadí na nesprávných místech. Oproti tomu podstatou infarktu myokardu je to, že se ucpe některá z koronárních cév, nejčastěji krevní sraženinou. Dochází tak k přerušení dodávky kyslíku do srdečního svalu s následným odumřením postižené části srdce.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 2.10.2018 v 15:22, zobrazit podobné
Na princeznu Leiu jsem nejdřív byla moc tlustá, říká Carrie Fisherová
Herečku Carrie Fisherovou (60) proslavila role princezny Leii z filmové série Hvězdné války. Ale málem ji nedostala, protože se producentům zdála moc tlustá. Herečku tak před natáčením poslali na odtučňovací kliniku.Další články k tématu:Princezna Leia z Hvězdných válek je znovu ve formě, zhubla 18 kiloProč se princezna Leia rozvedla s Hanem Solem? Byl moc často se ŽvejkalemPrincezna Leia se dodnes se svými zlatými bikinami nesmířila
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 28.11.2016 v 16:20, zobrazit podobné
TOPlist