nejlepší články ze dne: 13. 01. 2021

Související články

Emma Stone jako módní ikona. Chcete se oblékat podobně jako ona? Inspirujte se!
Mladá, krásná, a navíc velmi úspěšná. Herečka Emma Stone získala ve svých osmadvaceti letech Oscara za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli. A my jsme se podívali na její slavnostní garderobu.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 7.3.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Extravagantní i ordinérní. To je americká hvězdička Phoebe Priceová
Coby herečka se příliš neprosadila, ale jako ikona nevkusu a extravagance září na hollywoodském nebi už mnoho sezon. Šestačtyřicetiletá Phoebe Priceová si nikdy neodpustí šanci šokovat, ať už v sexy úboru na procházce s pejskem nebo v kreaci jako z cirkusu.Další články k tématu:Móda z Emmy: Lady Gaga přišla v černé, v extravaganci ji předčila KlumováBez extravagance se přehlídky neobešly. K vidění byla nahota i brouci.Extravagance v Londýně: muži na podpatcích i odhalené dekolty
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 15.10.2018 v 11:20, zobrazit podobné
Nahota i extravagance. Co přinesl podzimní Fashion Week
Největší česká módní událost druhé půlky tohoto roku je za námi. Skončil Mercedes-Benz Prague Fashion Week, na kterém tuzemské módní značky předvedly nové kolekce na jaro a léto příštího roku. Podívejte se, co všechno se letos na molech objevilo.Další články k tématu:Letošní MBPFW vás zavede na velmi atraktivní místaKoho si letos nenechat ujít na MBPFW?#mbpfw: Co obléknout na módní akci roku?
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 6.9.2019 v 16:20, zobrazit podobné
Cibule v hlavní roli: Zkuste vynikající polévku, smažené kroužky nebo luxusní koláč
Nenápadná královna kuchyně nabízí víc než jen „nasekat a orestovat“. Klidně ji můžete povýšit na hlavní chod. Hustá polévka, cibulové kroužky s dipem nebo lahodný koláč vám zachutnají na první dobrou!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 12.10.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Karel Augusta: Herec malých rolí urazil Husáka a musel do blázince!
Nikdy jste ho neviděli v hlavní roli, v těch malých ale exceloval. Určitě si ale Karla Augustu pamatujte jako Ludvu z populární komedie Vrchní, prchni, nebo jako padoucha z filmu Kamarád do deště. V ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 8.6.2018 v 11:23, zobrazit podobné
TOPlist