nejlepší články ze dne: 26. 11. 2020

Související články

Blanka Matragi: V Bejrútu ženy snad ani neví, co je to burka
Blanka Matragi je uznávanou módní návrhářkou a designérkou, která v době války v Libanonu otevřela módní salon na hlavní třídě Hamra. Válka ji naučila koncentrovat se pouze na práci a odvádět do detailu perfektní dílo. Díky své píli se dostala do světa arabských princezen a k manželkám šejků, pro které šije.Další články k tématu:Blanka Matragi pražské diváky uspokojila. Znovuzrození se ale nekonaloBlanka Matragi: Češi se už naučili utrácet za luxusBlanka Matragi haute couture: exkluzivní šaty i škobrtající modelkyBlanka Matragi: V konfekci si kupuji pánské boxerky
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 1.10.2018 v 05:20, zobrazit podobné
BLANKA MATRAGI: Pokochejte se šaty perských princezen!
Prohlédněte si galerii s nejúžasnějšími modely legendy naší módní scény. Není divu, že z šatů Blanky Matragi byl u vytržení celý arabský svět.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 2.2.2016 v 18:23, zobrazit podobné
Malý princ se narodil v pondělí v 11:01: Jak vidí jeho budoucnost hvězdy?
Zatím neznáme jeho jméno, ale už můžeme nahlédnout do jeho osudu. Jak se rýsuje budoucnost malého synka Vevodkyně Kate a prince Wiliama, který se narodil v pondělí 23. dubna 2018 v 11:01?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 26.4.2018 v 06:23, zobrazit podobné
Nebuďte sobecká: 6 věcí, které byste nikdy neměla chtít po svém partnerovi
V partnerství se dva lidé neustále potřebují, ať už se jedná o vzájemnou podporu v těžkých časech, sdílení společných zážitků nebo o samotnou lásku a sex. Po nikom ale nemůžete chtít všechno, co si ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 15.12.2018 v 05:23, zobrazit podobné
BLANKA (55): Udělala jsem pro dceru všechno, a ona o mě nemá zájem
Blanka si je jistá, že se o dceru postarala, jak nejlépe mohla. Toužila po tom, aby byly kamarádky, ale dcera její snahu odmítá. Blanka netuší, jak by měla situaci řešit?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 30.11.2017 v 13:23, zobrazit podobné
BLANKA (60): Zradila mě kamarádka, dodnes mě to trápí
Blanka znala Adrianu celý život, a přesto ji překvapilo, co jí žena, která se tvářila jako kamarádka, nakonec provedla. Blanka se z toho dodnes nevzpamatovala.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 11.10.2018 v 05:23, zobrazit podobné
Jak to vidí chlap: Má vlastní děti, se mnou další nechce. Má vztah budoucnost?
Romanin partner má už tři děti z předchozího vztahu. A další nechce! Jenže Romaně je 29 let a začínají jí tikat biologické hodiny. Má takový vztah smysl? Nebude rozhodnutí zůstat litovat? Takhle to vidí chlap!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 14.1.2016 v 12:21, zobrazit podobné
Rozchodové esemesky: Tohle jsou lidé schopni napsat! Nebudete tomu chtít věřit
Rozchod není nikdy lehký, obzvlášť pokud jste tím, kdo dostává kopačky. A ještě horší to je, když se to stane přes textovou zprávu. Co vše se v takové sms dá napsat? Nebudete tomu chtít věřit!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 2.8.2016 v 12:20, zobrazit podobné
TOPlist