nejlepší články ze dne: 26. 11. 2020

Související články

Nevěra podle horoskopu: Na koho se spolehnout a kdo vás bude podvádět?
Hvězdy ovlivňují naše životy a s tím i to, kdo má a kdo nemá sklony k nevěře. Podívejte se, jak jste na tom vy a jak váš partner.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 23.9.2018 v 05:23, zobrazit podobné
Zábavná fakta o pánském přirození. Jak to má se zlomením, obřízkou nebo velikostí?
Malý, velký, tlustý, tenký. Ano, pánský klacík. Co o něm ještě nevíte? Může mít dvojče. A podle velikosti těch dvou balonků, na kterých si hoví, se dají odhalit sklony k nevěře! No tohle…
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 18.12.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Ženy a nevěra. Víme, kdy a proč je to do cizích postelí nejvíc táhne!
Nevěrní bývají muži i ženy. Ale co žene právě ženy do postelí jiných mužů? Kdy mají k nevěře největší sklony a snadno podléhají touze? Jaké jsou rizikové faktory? Zjistili jsme to!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 17.2.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Kdy se vdáte, budete věrná nebo jste lesba? To napoví délka prsteníčku
Věříte na to, že z dlaně ruky lze vyčíst osud? Nebo že délka prsteníčku prozradí vaše povahové vlastnosti? Člověk se velmi rád dozví něco o sobě, i když to třeba bere s rezervou nebo jen jako legraci ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 27.5.2018 v 06:23, zobrazit podobné
Biker boots: Už nemusíte přemýšlet, s čím je zkombinovat! Hodí se k šortkám, sukni i šatům
Čekaly jste, že se po nich po jedné dvou sezonách slehne zem? Pak jste nemohly být dál od pravdy. Biker boots alias boty v motorkářském stylu si stále udržují status trendy bot. A navíc jsou pohodlné!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 23.9.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Řeč těla: Vaše nohy prozradí, jaká jste milenka
Krásné, štíhlé nohy jsou nejen ozdobou každé ženy, ale prozradí o vás víc, než tušíte. Z jejich tvaru lze vyčíst, jak vášnivou ženou jste. Stačí rovně se postavit a přitisknout nohy co nejvíce k sobě a pak zjistit, jaký tvar nohou máte.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 10.8.2017 v 07:23, zobrazit podobné
Poznáte záletníka? Podvedení partneři prozradili typické znaky nevěrníků
Nevěra je problém starý jako lidstvo samo. Pro podváděného partnera nebo partnerku je navíc velmi bolestivá a může mít za následek snížení sebevědomí nebo narušení důvěry v budoucí partnery a partnerky. Jak ji poznat? Na tyto otázky odpovídali ti, kteří se v této situaci již ocitli.Další články k tématu:SOS při odhalené nevěře: 10 rad, jak si zachovat tvář a sebeúctuJe přiznání k nevěře morální? Spíš zbabělé, tvrdí odborníciNelustrujte své partnery, nevěru jim poznáte po hlase, tvrdí výzkum
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 3.3.2017 v 12:20, zobrazit podobné
Kdo vás děsí nejvíce? Prozradí to vaše dobré i špatné stránky
Test osobnosti, který máte před sebou, je zkrácenou verzí testu maďarského psychiatra Lipóta Szondiho, který se pomocí náklonnosti či averze k určitým rysům tváře psychopatů snažil zjistit, jaké jsou vaše skryté sklony osobnosti. Jaké jsou ty vaše?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 25.11.2016 v 08:23, zobrazit podobné
TOPlist