nejlepší články ze dne: 29. 10. 2020

Související články

4 prohřešky životosprávy, které ničí váš sexuální život! Pozor na ně
Ve zdravém těle je nejen zdravý duch, ale i zdravé libido! Naopak prohřešky v životním stylu se podepisují jak na vašem vzhledu, tak i na celkové energii a kvalitě sexuálního života. Co je rizikové?
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 27.12.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Změna jídelníčku nám zlepšila sexuální život, říká kdysi obézní pár
Corey a Marie ze Severní Karolíny překonali závislost na jídle a podařilo se jim dohromady shodit přes sto kilogramů. Kromě zlepšení zdravotního stavu se dočkali i lepšího sexuálního života. Díky úpravě jídelníčku a pravidelnému pohybu se jim život vylepšil po všech stránkách a dnes litují toho, že se k hubnutí neodhodlali dříve. Další články k tématu:Chůze je nejlepší dieta. Už šest tisíc kroků denně vám změní životDlouhodobé sezení je metla lidstva. Zabíjí spíš než kouření či obezitaZávislost na jídle mě málem zabila, říká morbidně obézní ženaOBRAZEM: Randím jen s hubenými muži, chlubí se morbidně obézní žena
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 23.5.2019 v 11:20, zobrazit podobné
Lída (31): Žiji v ?zeleném pekle?. Přítelova posedlost zdravým jídlem je zničující teror
Ortorexie patří mezi poruchy příjmu potravy. Jde o patologickou závislost na zdravém stravování a právě touto nemocí pravděpodobně trpí Jan, přítel trenérky Lídy.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 20.3.2016 v 20:23, zobrazit podobné
Trpíte malátností, svalovou slabostí či suchou kůží? Pozor na štítnou žlázu!
Když se řekne porucha štítné žlázy, asi vás napadne tloustnutí nebo hubnutí. Ano, tento orgán může fungovat málo, nebo naopak moc. Jak poznat, že je u vás něco špatně? Podle těchto příznaků.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 1.3.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Regina (45): Pravidelný sex mě ničí. Aneb ?Středa, je ho tam třeba?
Pět let trvající vztah ničí jeho netradiční přístup k sexu, pro ten má s železnou pravidelností vyhrazen pouze jeden den v týdnu, a to na hodinu přesně!
zdroj: www.dama.cz, přidáno 28.9.2016 v 19:23, zobrazit podobné
ENCYKLOPEDIE PŘÍZNAKŮ NEMOCI: Když nás bolí celé tělo a duše
I obyčejná ztráta chuti k jídlu, nebo brnění v nohou mohou ukazovat na nějaký vážnější problém. Zjistěte, co vám je. Ve spolupráci s odborníky přinášíme poslední díl seriálu o příznacích nemocí, které bychom neměli podceňovat. Další články k tématu:ENCYKLOPEDIE PŘÍZNAKŮ NEMOCÍ: Když bolí hlava, obličej, ruce a nohyCo se musí stát, abychom šli k lékaři? Jak správně číst signály tělaOdpočinek je životně důležitý. Dopřát bychom si ho měli každý denCo s vaším tělem udělají cigarety. Ničí vlasy, zuby i důležité orgányKvíz: Co víte o nemocech, které hrozí v létě?
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 5.7.2018 v 06:20, zobrazit podobné
TOPlist