nejlepší články ze dne: 28. 10. 2020

Související články

Krásný úsměv za jedno odpoledne. Zkuste bělení na všechny způsoby
Krásné bílé a rovné zuby si v USA opatří každý, komu na jeho postavení záleží. V Česku jsme pozadu. Zanedbáváme prohlídky u zubního lékaře i dentální hygienu. Není divu, že až osmdesát procent lidí trpí zánětem dásní a se zubním kazem má zkušenosti téměř každý dospělý, píše magazín Rodina DNES.Další články k tématu:Bělení zubů nepřináší vždy stejný výsledek, může za to i genetikaZdravé bělení zubů bez poškození skloviny Osm otázek a odpovědí o bělení zubůCo obnáší bělení zubů? Redaktorka si pořídila hollywoodský úsměvNejlepší tipy na domácí bělení zubů
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 24.5.2019 v 05:20, zobrazit podobné
Bělení zubů nepřináší vždy stejný výsledek, může za to i genetika
Zdravé zuby nemusí být nutně zářivě bílé, přesto je takové mnozí lidé chtějí. Spojují je s atraktivitou a mládím. Jedni si je bělí sami doma, druzí raději u profesionálů. Magazín Rodina DNES zjišťoval, které metody jsou bezpečné a přitom účinné.Další články k tématu:Zdravé bělení zubů bez poškození skloviny Osm otázek a odpovědí o bělení zubůCo obnáší bělení zubů? Redaktorka si pořídila hollywoodský úsměv
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 16.7.2016 v 06:19, zobrazit podobné
Sex s ex aneb Je žhavé milování na rozloučenou dobrý nápad?
Rozešli jste se, řekli si, že je konec, a teď nastal okamžik loučení. A než za sebou zabouchnete dveře, dopřejete si poslední žhavé chvilky, jakýsi rozlučkový sex. Kdy je to dobrý nápad, a kdy vůbec?
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 26.10.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Domácí bělení zubů: Tipy, které fungují, a co vám zničí chrup
Mít zářivě bílé zuby je dnes pomalu už nutnost. Všechny ty herečky a celebrity, dnes už ale i kolegyně v práci s oslnivými úsměvy. Po letech pití kávy a červeného vína se vedle nich cítíte "ušmudlaně"? Nezoufejte, i když se hned nesvěříte do rukou profesionálů, můžete svému úsměvu pomoci i doma. Na co si dát ale pozor?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 24.7.2017 v 08:23, zobrazit podobné
Domácí bělení zubů: Tipy, které fungují, a co vám naopak zničí chrup
Mít zářivě bílé zuby je dnes pomalu už nutnost. Všechny ty herečky a celebrity, dnes už ale i kolegyně v práci s oslnivými úsměvy. Po letech pití kávy a červeného vína se vedle nich cítíte "ušmudlaně"? Nezoufejte, i když se hned nesvěříte do rukou profesionálů, můžete svému úsměvu pomoci i doma. Na co si dát ale pozor?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 24.7.2017 v 07:23, zobrazit podobné
Uvažujete o bělení zubů? Pak se vám budou hodit odpovědi na těchto 10 otázek!
Krásné bílé zuby. Kdo by o ně nestál? Cesta k nim ale bývá nejen drahá, někdy i bolestivá a zdlouhavá. A jednou z jejích součástí bude jistě i bělení chrupu. Co byste o něm měli vědět?
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 20.1.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Černá skvrna na zubu
 Dobrý den. Našel jsem si na zubu černé zabarvení. Na rentgenu zubařka nic nenašla. Předpokládám že jde o deminerelizaci zubu. Bohužel jsem si to našel na vícero místech a to vždy v mezerách zubů. Jde tento jev nějak odvrátit či zastavit aby nedocházelo k větší škodě? Lze podstoupit ošetření s healozone ? Děkuji za odpověď
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 12.8.2017 v 09:22, zobrazit podobné
Chcete mít zářivé zuby? Co vás čeká při jejich bělení?
 Ani při sebelepší péči o chrup se mnohdy nelze vyhnout jeho mírnému zabarvení. Barvu zubů ovlivňují částečně genetické dispozice, ale také řada vnějších faktorů jako například kouření, užívání některých léků nebo konzumace určitých potravin a nápojů. Nežádoucí zabarvení zubů lze v takovém případě odstranit profesionálním bělením.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 25.9.2017 v 06:22, zobrazit podobné
TOPlist