nejlepší články ze dne: 24. 10. 2020

Související články

Policistka nakojila podvyživené miminko. Je hrdinkou internetu
Policistka Celeste Ayala si zaslouží obdiv a uznání. V nemocnici Sor Maria Ludovica v Argentině, kde měla zrovna službu, nakojila podvyživené miminko, o které se lékaři odmítli postarat. Stala se tak ...
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 28.8.2018 v 07:23, zobrazit podobné
Ke snídani i na svačinu: Recept na bezlepkové placky
Zdravého a chutného stravování není nikdy dost. Lepek ze svého jídelníčku vypouští čím dál víc lidí, touha po chlebu ale občas popadne každého. Máme pro vás recept, který běžné pečivo nahradí. Více bezlepkových receptů najdete na facebookových stránkách Food By Dave.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 15.6.2016 v 14:22, zobrazit podobné
Stravování dětí s celiakií ve školní jídelně bývá problém
 Bezlepková dieta je v současnosti jediný lék na celiakii. I když dětí s celiakií stále přibývá, zajištění bezlepkového stravování ve školní jídelně může být velkým problémem.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 12.8.2019 v 14:22, zobrazit podobné
Vypečená dobrota: Zkuste krůtí stehna s citronem a tymiánem
Krůtí maso má ve světě zdravého stravování dveře dokořán. Pusťte si je na talíř i vy. Krásně vypečená stehýnka si zamiluje celá rodina.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 7.3.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Hvězda zdravých potravin? Avokádo! Podívejte se na 8 tipů, jak ho jíst!
Jestli je nějaká potravina dnes opravdu na výsluní, pak je to avokádo. Exotické ovoce s lahodnou oříškově máslovou chutí si zamilovali jak stoupenci kvalitní gastronomie, tak strážci zdravého stravování.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 12.2.2016 v 12:21, zobrazit podobné
Neměla jsem strie díky šípkovému oleji a zdravé stravě, říká blogerka
Tammy Hembrowová z Queenslandu si po celé těhotenství mazala břicho olejem z šípků a dodržovala zásady zdravého stravování a prý jen díky tomu na těle nemá jedinou strii. Myslí si, že kůže popraská jen ženám, které péči o své tělo zanedbávají.Další články k tématu:Máma paterčat: Po porodu jsem si zdevastované tělo nechala upravitJít do práce pár týdnů po porodu je hloupost, říká Keira KnightleyPo porodu se na sebe nemohla dívat, tak vzala dítě a začala cvičitBlac Chyna: Po porodu sním placentu. Dělá to většina slavných celebritMatka prozradila, jak docílila plochého břicha pár dní po poroduToužím po orgastickém porodu, říká těhotná Michaela Tomešová
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 5.12.2016 v 13:20, zobrazit podobné
Festival zdravého životního stylu navštívilo přes tisíc příznivců
Časopis Dieta pozval všechny příznivce zdravého životního stylu na první ročník unikátního stejnojmenného festivalu. Celodenní Festival zdravého životního stylu se konal v sobotu 6. února 2016 v TOP ...
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 11.2.2016 v 17:24, zobrazit podobné
Problémy se spánkem má třetina dětí. Chce to režim, říká odborník
V šest ráno je na nohou a v devět večer ještě nespí. V noci se budí s křikem. Není něco špatně? Kolik spánku je tak akorát pro batole a kdy je čas řešit to s odborníky?
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 22.9.2018 v 06:24, zobrazit podobné
Melanii neštve Trump, ale nová funkce, tvrdí odborník na řeč těla
Moment, kdy se Donald Trump při prezidentské inauguraci odvrátil od své usmívající se ženy Melanie a její úsměv ztuhl, obletěl svět. Jejich vztah je v krizi, objevily se dohady spolu s dalšími záběry, na nichž nový prezident USA galantností právě nevyniká. „A nikdy nevynikal,“ říká Petr Jasinski, odborník na komunikaci a řeč těla.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 26.1.2017 v 14:20, zobrazit podobné
TOPlist