nejlepší články ze dne: 23. 10. 2020

Související články

Panenský olej je nabitý zdravím: Jak používat řepkový, makový a lněný olej lisovaný zastudena?
Oleje lisované za studena jsou díky velkému množství zdraví prospěšných látek skvělým doplňkem stravy. Makový olej ocení sportovci jako skvělou prevenci svalových křečí, řepkový má podobné vlastnosti ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 9.1.2019 v 05:23, zobrazit podobné
Kokosový olej: Zázrak nejen na vlasy a zuby. Vyzkoušejte všechny jeho možnosti!
Kokosový olej je velmi universální; lze na něm připravit palačinky, použít ho jako výživný přírodní krém nebo bělící přípravek na zuby.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 24.2.2016 v 16:23, zobrazit podobné
Příspěvky pojišťoven na očkování proti chřipce 2016
 Chřipka může být fatální zejména pro rizikové skupiny – seniory a chronicky nemocné. V České republice k nim patří až 2,4 milionu lidí. Ti všichni mají nárok na očkování proti chřipce zdarma. Ostatním lidem nabízejí úhradu očkování proti chřipce zdravotní pojišťovny v rámci nejrůznějších preventivních programů či balíčků.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 1.11.2016 v 13:22, zobrazit podobné
Voňavý a lahodný kokosový olej: 7 tipů, jak být díky němu ještě krásnější
Kokosový olej má širokou škálu kosmetických výhod, protože je antibakteriální, antiplísňový a protizánětlivý. Jakákoliv léčba kokosovým olejem může udělat zázraky, má to ale podmínku - musíte ho použít ještě před spaním.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 18.2.2017 v 13:23, zobrazit podobné
Kokosový olej: Je opravdu tak zdravý, jak se traduje? Zeptali jsme se 3 odborníků
Kokosový olej je často řazen do populární skupinky zvané superpotraviny. Používá se ve zdravých fitness receptech a jeho vyšší cenu mají hravě vyvážit úžasné zdravotní benefity. Není to ale jenom fáma?
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 6.3.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Vyrobte si přírodní osvěžovače vzduchu
Není nad to, když po příchodu do bytu ucítíte příjemnou vůni. Skutečně vonět to ale doma bude díky přírodním vůním, ne těm chemickým z drogerie. Vyrobte si svůj vlastní osvěžovač. Levný, ekologický, ale přitom účinný.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 11.3.2017 v 06:23, zobrazit podobné
Zeleninové šťávy: Jakou zeleninu použít?
Ovoce a zelenina, nejlépe v syrovém stavu, by měly tvořit větší část našeho denního příjmu potravy. Hlavní výhodou čerstvých šťáv je jejich snadná stravitelnost a výborná vstřebatelnost výživných látek. Doma vyrobené šťávy navíc ve srovnání s průmyslovými džusy neobsahují žádné přísady.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 24.7.2016 v 08:23, zobrazit podobné
Ricinový olej je skvělý pomocník pro pokožku! V čem všem vám pomůže?
Možná znáte kokosový, mandlový či arganový olej, ovšem ricinový olej? Ten používaly už naše prababičky a považovaly ho za úžasného pomocníka, zejména pokud jde o blahodárné účinky na pokožku. Kde ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 30.5.2019 v 05:23, zobrazit podobné
Podzimní detox: 3 recepty na šťávy, které nakopnou unavené tělo! A navíc chutnají božsky
Po létě se očista těla hodí. Když na vás ale padá podzimní únava, na nějaký radikální detox se necítíte. Nevadí. Postačí, když do jídelníčku zařadíte detoxikační šťávy, které vás navíc nabijí energií!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 29.9.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Krok za krokem: Vyrobte si podzimní věnec na dveře ze šípků
Podzim už téměř klepe na dveře, přivítejte ho stylovým věncem. Na keřích dozrávají červené plody, které se na jeho výrobu skvěle hodí. Vypravte se na šípky nebo na hloh a vyrobte si nádherný věnec, ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 21.9.2018 v 05:23, zobrazit podobné
TOPlist