nejlepší články ze dne: 26. 09. 2020

Související články

Nebezpečné mýty o Diabetické noze
 Syndrom diabetické nohy, zvláště její bolestivá forma, ztrpčuje diabetikům život. Objevuje se typicky v klidu, v noci, narušuje spánek a výrazně zhoršuje kvalitu života. V řadě případů končí amputací, ale často zbytečně. Nejdůležitější je zabránit poranění chodidel: Pokud máte cukrovku, ať už 1. nebo 2. typu, nechoďte bosi ani naboso, nedávejte nohy blízko ke zdrojům tepla a nohy denně kontrolujte. Pokud naleznete byť jen malé poranění, je nutné ho správně ošetřit.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 23.6.2017 v 10:22, zobrazit podobné
Jak zabránit početí bez polykání hormonů? Zkuste přirozenou metodu antikoncepce!
Jde to i přirozenou cestou, bez polykání pilulek či rozpačitého hledání prezervativu během předehry. Symptotermální metodu antikoncepce doporučuje například i Světová zdravotnická organizace.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 30.12.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Koláče sledovanosti: Jak zabránit tmavým kolům v podpaží?
Pocení je přirozený a životně důležitý proces. Faktem ovšem také je, že nás hodně obtěžuje a hlídáme si, aby ho naše okolí nezaregistrovalo. Pomáhá nám v tom kosmetika nebo různé metody řešení tohoto problému.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 12.7.2016 v 13:22, zobrazit podobné
Vánoce a víno: Která romantická vína jsou vhodná pro početí potomka?
Sklenka červeného vína, kvalitní čokoláda a společné chvíle vánoční pohody. To nejlepší, co můžete udělat pro početí vytouženého miminka. Nevěříte?
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 23.12.2017 v 09:24, zobrazit podobné
Stres všedních dní: Kdy se zblázníte vy?
Žijeme pod extrémním tlakem. Máme dvě až tři povolání, muže, děti, rodinu, domácnost. A? ještě taky vlastní život. Jak často máte pocit, že už je toho na vás fakt hodně? Jak často jste přetažená tak moc, že máte pocit, že ?se zblázníte?? A jak zabránit tomu, aby se tak skutečně nestalo?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 10.9.2016 v 16:23, zobrazit podobné
Menstruace: Co vše byste o ní měli vědět
Znalost menstruačního a ovulačního cyklu je pro správné naplánování početí zásadní. Většina žen ví, jak často se jejich menstruace opakuje a jak je silná. Důležitých informací je ale mnohem více.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 1.2.2016 v 10:24, zobrazit podobné
4 metody, jak oživit vztah: Komu ještě mohou pomoci, a komu už ne?
Neklape vám to z různých důvodů ve vztahu? Existují metody, jak jiskru znovu zažehnout. Jsou ale pro každého? Nebo mají i svá rizika?
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 14.10.2016 v 06:21, zobrazit podobné
TOPlist