Jak zajímavě pěstovat pokojovky v interiéru? Inspirujte se!
zdroj: www.dama.cz, přidáno 25.9.2020 v 06:23, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 25. 09. 2020

Související články

Přehledný kalendář pro milovníky pokojovek aneb co vám kdy doma pokvete
Víte jak na to, aby vám v bytě celý rok něco kvetlo? Stačí si jen správně vybrat rostliny. Tvar a velikost květů jsou sice důležité, období a délka jejich kvetení ovšem také. Jak na tom v tomto směru nejoblíbenější pokojové rostliny jsou, radí středeční magazín Doma MF DNES. Další články k tématu:Africké fialky jsou sběratelský fenomén, nových kříženců jsou tisíceVIDEO: Pozor na jedovaté pokojovky. Umí způsobit záněty i oslepitPokojové rostliny vzduch zvlhčují a čistí od formaldehydu či benzenuVIDEO: Je čas přesadit orchideje. Starat se o ně lze jako o pokojovkyVIDEO: Tropické pokojovky jsou i jedlé. Najděte si tu svojiJak pěstovat kapradiny, ideální domácí čističky a zvlhčovače vzduchu
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 30.4.2019 v 05:20, zobrazit podobné
Zelené bydlení
Nemusíte mít zahradu, terasu a ani balkon, přesto můžete být dennodenně obklopeni zelení. Rostliny v interiéru jsou zejména dekorativním prvkem, třeba v kuchyni však můžete pěstovat i bylinky či zeleninu.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 4.7.2016 v 10:23, zobrazit podobné
Jak pěstovat hyacint: Voňavé květy vám zpříjemní jaro i zimu
Omamná vůně, atraktivním květenství, široká škála nádherných barev. Není divu, že právě hyacinty patří k nejoblíbenějším jarním květinám. Radost vám navíc mohou dělat jak v interiéru, tak i na ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 18.5.2019 v 05:23, zobrazit podobné
Mini orchideje, trpaslíci mezi královnami. Jak je správně pěstovat?
Líbí se vám orchideje, ale na květináče s nimi nemáte doma dostatek prostoru? Pořiďte si jejich miniaturní verzi. Ta se stane dokonalou dekorací jakéhokoliv interiéru. I když ale nejsou příliš ...
zdroj: www.dama.cz, přidáno 13.10.2018 v 05:23, zobrazit podobné
Zahradní nábytek podle letošních trendů: Relax, luxus, pohodlí
Zahradní nábytek podléhá módním trendům stejně jako nábytek do interiéru. Pro letošní sezónu designéři nabízejí nové linie, tvary a zajímavé materiálové kombinace.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 3.4.2017 v 06:23, zobrazit podobné
Rýmovník, bylinka nejen na rýmu a nachlazení
 Rýmovník je zázračná bylina, jejíž vůně připomíná směs eukalyptu, kafru, meduňky a mentolu. Díky obsahu vonných silic je zázračným a levným lékem na rýmů a nachlazení. Rýmovník se dá jednoduše a celoročně pěstovat doma v interiéru.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 24.1.2018 v 14:22, zobrazit podobné
Lesk v interiéru: Jak s ním naložit, aby vám dobře sloužil? Inspirujte se!
Z pohledu použití je lesk multifunkční – hodí se všude, bez ohledu na velikost prostoru nebo styl zařízení. A přitom je natolik výrazný, že ho nikdo nepřehlédne.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 13.5.2016 v 06:20, zobrazit podobné
Inspirujte se: Jak zařídit interiér, aby působil plasticky? Tohle všechno můžete mít ve 3D provedení!
Dojem trojrozměrného obrazu není jen výsadou filmových technologií. Určité plastičnosti se dá dosáhnout také v interiéru. Co všechno může mít strukturu?
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 25.8.2016 v 06:20, zobrazit podobné
Vyměňte závěsy a záclony! Inspirujte se nejnovějšími trendy
V interiéru hrají obrovskou roli. S jejich pomocí můžete místnost oživit nebo dokonce úplně vizuálně změnit. Rychle a s relativně malými náklady. Pozor ale při volbě materiálu, barvy i délky.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 8.3.2017 v 10:23, zobrazit podobné
Snadná proměna interiéru
Nemáte příliš času ani financí, přesto byste chtěli bydlet v novém? Máme pro vás pár triků, jak snadno a rychle dosáhnout změny interiéru bez velkých stavebních zásahů.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 14.3.2016 v 12:22, zobrazit podobné
TOPlist