nejlepší články ze dne: 19. 01. 2020

Související články

Potíže, které vystraší každou těhotnou ženu. Kdy (ne)jde o banalitu?
S láskou se díváte na své těhotenské bříško, a už se nemůžete dočkat, až vám miminko bude spát doma v postýlce. Od početí k porodu je ale dlouhá cesta, občas provázená potížemi. Co se může v těhotenství přihodit?
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 4.1.2016 v 12:21, zobrazit podobné
Po 50 se zvyšuje riziko infarktu. Jak mu zabránit?
V České republice je infarkt jednou z nejčastějších příčin úmrtí. Není ale těžké mu zabránit nebo předejít. Jak poznáte, že vám hrozí a co byste měla udělat pro to, aby se vám vyhnul?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 29.3.2018 v 06:23, zobrazit podobné
Jak zabránit početí bez polykání hormonů? Zkuste přirozenou metodu antikoncepce!
Jde to i přirozenou cestou, bez polykání pilulek či rozpačitého hledání prezervativu během předehry. Symptotermální metodu antikoncepce doporučuje například i Světová zdravotnická organizace.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 30.12.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Vánoce a víno: Která romantická vína jsou vhodná pro početí potomka?
Sklenka červeného vína, kvalitní čokoláda a společné chvíle vánoční pohody. To nejlepší, co můžete udělat pro početí vytouženého miminka. Nevěříte?
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 23.12.2017 v 09:24, zobrazit podobné
Endometrióza potrápí každou desátou ženu, léčí se jen těžko
Endometrióza postihuje řadu žen v plodném věku, přitom se toho o ní moc neví. Jisté ale je, že ovlivňuje menstruaci, pohlavní styk i početí. A že bolí.Další články k tématu:Už rok bojuji s endometriózou i zdravotním systémem, hrozí mi vývodMám endometriózu. Stále doufám, že se mi podaří otěhotnětŽivot s endometriózou bolí. Navíc může vést k neplodnostiBolestivá menstruace je normální aneb největší mýty o endometrióze
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 12.3.2019 v 05:20, zobrazit podobné
Chcete si udržet chlapa ve své posteli? Máme 10 rad, jak mu zabránit v nevěře!
Nevěra. Že se jí nedá zabránit? Omyl. Prevence přece jen existuje, tak nečekejte, až na vás udeří problémy. Začněte svůj vztah upevňovat a posilovat s tímhle desaterem. Aférky nebudou mít šanci!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 3.8.2016 v 12:21, zobrazit podobné
Jak být v novém roce úspěšní, spokojení a milovaní? Máme návod!
Nový rok = čistý štít. A tak si ho neumažte hned na začátku a vykročte do roku 2017 s hlavou vzhůru a mějte se rádi. Jedině tak budete šťastní!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 3.1.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Syndromu náhlého úmrtí kojenců nelze zabránit, ale můžete minimalizovat rizika
Náhlému nočnímu úmrtí miminka bohužel neumí nikdo zabránit. Přesto se ale můžete řídit několika důležitými pravidly a riziko minimalizovat.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 19.6.2017 v 11:24, zobrazit podobné
Vrásky nejsou jen z lásky. Na každou platí jiná zbraň
Naše kůže s věkem čím dál víc než alabastr připomíná kůru stromů. Stárne, což je přirozený proces. Přesto neúnavně pátráme po zaručených radách, jak vyhladit vrásky, zpomalit ztrátu pružnosti a zastavit pigmentaci.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 30.4.2019 v 05:20, zobrazit podobné
Kdy řešit neplodnost a čím lze zvýšit úspěšnost početí, poradí lékař
Problémy s početím má v dnešní době stále více lidí. Jen v Česku trápí neplodnost každý čtvrtý pár. Jaké jsou nejčastější příčiny a co můžete pro své tělo udělat, abyste zvýšili šanci na početí? Ve čtvrtek od 12 hodin se můžete poradit s gynekologem Pavlem Turčanem. Další články k tématu:Myomy mohou zhoršovat sex a způsobovat neplodnostChcete být neplodní a impotentní? Zapalte si další cigaretuNeplodnost, krutá diagnóza, která pro nás nakonec dopadla dobře
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 14.9.2017 v 06:20, zobrazit podobné
TOPlist