nejlepší články ze dne: 17. 09. 2019

Související články

VIDEO: Podívejte se na skvělý trik, jak naučit děti zavazovat tkaničky
Máte doma předškoláka, který se nemůže stále naučit zavazovat tkaničky? Nechte se inspirovat maminkou Kirsten Johnson, která naučila svého syna jednoduchý trik.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 13.9.2016 v 14:24, zobrazit podobné
Jsou domácí úkoly přínosné? Může je nahradit čtení, navrhují odborníci
Domácí úkoly jsou občas postrachem dětí i rodičů, obzvlášť pokud se jich sejde víc a dítě se k nim dostane až večer. V tu chvíli mnozí rodiče pochybují nad tím, jestli má podobná práce jiný smysl než trápení všech zúčastněných. Co si o domácích úkolech myslí psychologové a pedagogové? Další články k tématu:Domácí úkoly jsou k ničemu, výzkumy to potvrzují, říká učitel a novinář
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 7.9.2017 v 06:20, zobrazit podobné
Zítra do Čech přivezou betlémské světlo. Proč ho máme už tisíc let?
Zítra začnou vlaky rozvážet po celé republice betlémské světlo. Jeho tradice sahá tisíc let nazpátek, do dob křižáckých výprav. Plamínek je každý rok před Vánoci zapalován v betlémské jeskyni, kde se narodil podle víry Ježíš Kristus. A pak se rozváží po Evropě. Podívejte se, kam a kdy si pro něj zítra můžete přijít vy.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 17.12.2016 v 06:23, zobrazit podobné
Skvostný dezert v podobě plněných cupcakes? Takhle se natáčelo!
Něco se tu peče! Ale zatím vám prozradím jen to, že už zítra se můžete těšit na báječné plněné cupcakes!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 24.1.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Na co dobrého se u nás zítra můžete těšit? Podívejte se už dnes!
Už zítra se můžete těšit na video s návodem na supersnadné koláčky ze zbylých zavařenin. Ale jak probíhalo natáčení, uvidíte už dnes!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 2.1.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Tři kroky, jak se naučit žít šťastný život a neustále si nestěžovat
Je to taková klasická lidská povaha. Ač se nám daří, jsme zdraví, máme střechu nad hlavou, přísun potravin, i tak budeme remcat, že nám něco chybí. Tak by tomu ale být nemělo. Naučme se býti vděční! Hlavně, pokud nám něco opravdu schází, není nic snazšího, než si to do života přivolat. Je to tak lehké. Stačí k tomu tři kroky.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 16.7.2019 v 05:20, zobrazit podobné
Naučte své děti, jak se učit. Základem je podpora jejich zvídavosti
Přijde-li dítě na to, že se neumí učit, až s nástupem na střední školu, čekají ho krušné časy. To, jak dostat potřebné informace do hlavy a hned je nezapomenout, by mělo umět už na prvním stupni základní školy. Jak se tedy naučit učit? To zjišťoval magazín MF DNES Rodina DNES.Další články k tématu:Domácí úkoly jsou k ničemu, výzkumy to potvrzují, říká učitel a novinářDesatero, jak poznat dobrého učiteleUž žádné biflování a dril. V sobotní škole se děti naučí učit hravě
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 21.4.2016 v 06:19, zobrazit podobné
TOPlist