Zvyky šťastných žen: nezáleží jim na oblíbenosti a nešetří komplimenty
Máte pocit, že se vám štěstí vyhýbá a schovává se tak dobře, že ho snad nikdy nemůžete najít? Štěstí je všude kolem vás, jen musíte znát cesty, které vás k němu dovedou.Další články k tématu:Zbavte se věcí, které brání vašemu štěstíŠtěstí se dá změřit na centimetry. Vyšší lidé vedou lepší životŠest věcí, které jste o štěstí možná nevěděli
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 13.1.2017 v 06:20, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 13. 01. 2017

Související články

Tobě to sluší! Jak správně reagovat na lichotky?
Jak je hezké slyšet upřímná milá slova. Každou ženu kompliment potěší, ale ne všechny na něj umíme adekvátně reagovat. Zvlášť v příštím roce ohnivého kohouta bychom se měly s pochvalami a komplimenty naučit začít pracovat. Budeme to potřebovat, ohnivý kohout je totiž marnivý a komplimenty přímo miluje!
zdroj: www.dama.cz, přidáno 27.12.2016 v 09:23, zobrazit podobné
České vs. světové vánoční zvyky: Házení pantoflem je nic oproti pojídání housenek
Mysleli jste si, že házení pantoflem a pouštění ořechových skořápek po vodě jsou ujeté tradice? Ve světě narazíte na mnohem zvláštnější! Čtěte dál, abyste změnili názor na poměrně roztomilé české zvyky.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 13.12.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Typologie lidí podle jejich úst: Co o vás řekne jejich velikost, tvar a plnost?
Čtení z rysů obličeje je poměrně stará disciplína, která s léty neztrácí na oblíbenosti. Ústa jsou považována za nejsmyslnější součást celého obličeje. Co z nich však všechno můžete zjistit?
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 19.1.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Spokojené miminko? Žádný problém. Prozradíme vám tajemství šťastných miminek
Krásně spí, jí a pořád se usmívá. Ano, to je miminko z katalogu. Ale ani to vaše nemusí být uplakánek, kterého se babička bojí vyvézt do parku. Máme pro vás zaručené tipy, jak mít spokojené děti!
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 3.2.2017 v 07:24, zobrazit podobné
TOPlist