nejlepší články ze dne: 21. 10. 2016

Související články

Jak vybrat lyže pro děti? Dbejte na kvalitu a bezpečnost
Vybírat lyže pro děti je v jistém úhlu pohledu daleko náročnější než výběr lyží pro dospělé. Ohled musíte brát nejen na růst dítěte, ale také na kvalitu vybavení. Pokud přemýšlíte, jakou délku lyží ...
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 24.11.2017 v 11:24, zobrazit podobné
Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie
Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem strašně nešťastná z toho, že se moje děti tetují. Jsou ale dospělé, a nemůžu jim to tedy zakázat. Čtenářka Uršula poslala dotaz do rodinné poradny. Další články k tématu:Rodinná poradna: Syn se neučí a chodí za školu, nic na něj neplatíRodinná poradna: Moje předškolní dcera najednou odmlouvá a dělá scényPoradna: Tchyně nemá čas na mého syna, neustále hlídá švagrova dvojčata
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 23.6.2017 v 09:20, zobrazit podobné
Kotníčkové boty se šněrováním. Podívejte se na 20 podzimních tipů! Na podpatku i bez
Botník ženy se nemůže spokojit jen s jedním univerzálním párem bot na každou sezonu, a proto je tu náš další přehled nej podzimních kousků. Tentokrát jsme se podívali na kotníkové modely se šněrováním.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 11.11.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Dnešní děti jsou přestimulované. Občasná nuda jim jenom prospěje
Také máte pocit, že by si děti měly pořád hrát a nenudit se? A když něco nevymyslí samy, uděláte to za ně. Ale je to správné pro jejich vývoj?
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 14.9.2017 v 22:24, zobrazit podobné
Psychická posilovna aneb Jak se cítit dobře i v době podzimních plískanic?
Zimní období je jako stvořené pro nejrůznější chmury a špatné nálady. Jak tento náročný čas v kombinaci s všudypřítomným stresem zvládnout? Zkuste to s našimi tipy na posílení psychické kondice.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 24.11.2016 v 06:21, zobrazit podobné
Hlavně dospěle: Jak zabránit hádkám?
Půl hodiny na sebe štěkáte, pak rezignujete, a zatímco on odejde trucovat do hospody, vy utřete slzu a postěžujete si kamarádce, co to máte doma za debila? To, že vám bylo osmnáct už hodně dávno, nemusí znamenat, že umíte taky dospěle komunikovat. Jak probíhá vaše běžná partnerská hádka?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 29.8.2016 v 16:23, zobrazit podobné
Hádají se vaše děti? Trik, kterým hádku bezbolestně přerušíte
Proč se děti hádají? Proč se vůbec vlastně hádáme? Obvykle si potřebujeme uhájit svou pravdu, svůj prostor a všichni víme, jak je to těžké pro nás dospělé.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 5.7.2018 v 06:24, zobrazit podobné
TOPlist