Tři porce jídla denně stačí, tvrdí odborníci na hubnutí
Zatímco dříve platilo, že při hubnutí je důležité jíst pět jídel denně, podle nových poznatků stačí snídaně, oběd a večeře. Proč najednou takový obrat?Další články k tématu:Nedělejte chyby při hubnutí. Základem úspěchu je glykemická křivka
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 4.2.2017 v 06:20, zobrazit podobné
Lámání a vypadávání řas: 4 pravidla, jak tomu zabránit
Mnoho žen není se svým vzhledem spokojeno, pokud nemá na řasách aspoň čtyři vrstvy řasenky. Právě to ale může být chyba, obzvlášť pokud používáte voděodolnou maskaru. Oblast kolem očí je první, kde se projevují známky stárnutí. Většina z nich vzniká právě proto, že s řasami zacházíme nešetrně. Jak tedy na to?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 4.2.2017 v 22:23, zobrazit podobné
„Kojící maminky, pomozte svým mlékem jiným dětem,“ vyzývá porodnice
S akutním nedostatkem mléka se v současnosti potýká Mléčná banka při Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze Podolí. Žádá proto kojící maminky, aby se přihlásily jako dárkyně mateřského mléka.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 4.2.2017 v 11:24, zobrazit podobné
Na co si dát letos pozor podle feng-šuej
Každý rok se 4. února podle učení feng-šuej o 9 letících hvězdách a pěti živlech v prostoru změní energie v našich domovech. V Asii v tenhle den lidé v bytech umisťují dekorace a silné symboly přinášející rodině štěstí. Chtějí posílit příznivé a odklonit nepříznivé vlivy. Co a kde doma tedy právě dnes udělat?
zdroj: www.dama.cz, přidáno 4.2.2017 v 09:23, zobrazit podobné
Nahota, která pomáhá: Svlékli se, aby upozornili na utrpení zvířat!
Nahota se dá využít k mnoha věcem. Ale úplně se svléknout, abyste pomohli trpícím zvířatům? To je možná ta nejlepší možnost ze všech!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 4.2.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Rýma, kašel, teplota? Dětské nemoci zkuste zahnat bylinkami
Na horečku tabletku, na kašel kapky a na rýmu sprej? Při letošním boji s nemocemi se lékárnám tentokrát vyhýbejte. Máme pro vás totiž jiné a stejně účinné řešení.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 4.2.2017 v 20:24, zobrazit podobné
Troufáte si vzít muže s sebou na nákupy? Máme 5 RAD
Vzít muže s sebou na nákupy znamená - téměř jistý konec vztahu, domnívají se některé obzvlášť pesimistické ženy.
zdroj: doma.cz, přidáno 4.2.2017 v 06:56, zobrazit podobné
IPL epilace není pro všechny
 Téměř každá žena v dnešní době touží po pleti bez chloupků. K jejich odstraňování lze použít řadu kosmetických pomůcek. Jak se v nich vyznat a podle čeho si vybrat tu, která se hodí právě pro vás?
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 4.2.2017 v 06:22, zobrazit podobné
Žena s plnovousem přemýšlela o sebevraždě, dnes je uznávanou modelkou!
Na módních molech už se prochází muž převlečený za ženu nebo flekatá modelka s onemocněním kůže vitiligo. Další tváří, která rozhodně upoutá, je Harnaam Kaur. Její tvář pokrývá huňatý plnovous.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 4.2.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Oslavte masopust s plnou pusou, upečte si koláče jako od babičky
Ještě to není tak dávno, co skončily Vánoce, a už je tady zase období, kdy si dáme do nosu. Zapomeňte na novoroční předsevzetí, že budete jíst zdravě a omezíte sladké. Protože o masopustu se prostě žádná dieta držet nemůže. Až ochutnáte tyhle skvělé koláče, koblihy a boží milosti, budete vědět proč.Další články k tématu:Nastal čas masopustu a zabijaček. Udělejte si domácí paštiku nebo šunkuSladké masopustní mámení s vůní skořice a chutí domácích povidelKoláče a koblihy, které nesmějí na masopustním veselí chybětSváteční masopustní menu plné dobrotZa národní jídlo vděčíme masopustu
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 4.2.2017 v 06:20, zobrazit podobné
Zpestření sexu? Zkuste neotřelé možnosti, když ležíte na břiše!
Podmaňování, rychlejší vzrušení, vytváření fantazií, dominance i poddajnost. To všechno spojuje milování zezadu. Nyní ale klasiku nechte klasikou. Bříško přitiskněte k posteli a zavřete oči. Proč?
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 4.2.2017 v 06:21, zobrazit podobné
TOPlist