10 rad jak se vyhnout řádící chřipkové epidemii
 Chřipková epidemie pokračuje na celém území Česka. Pacientů přibývá zejména v dětských věkových skupinách (0 až 5 let a 6 až 14 let). Za minulý týden vzrost počet nemocných o 10 procent. Informovalo o tom ministerstvo zdravotnictví. Zahlceným čekárnám se lze přitom srdnatě bránit. Virové onemocnění chřipkou totiž provází celá řada pověr. Jednoduchých deset rad, jak předejít nákaze zákeřným virem chřipky, naleznete v tomto článku.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 22.1.2017 v 12:22, zobrazit podobné
Jak zahnat zimní splín? Čerpejte energii přímo doma!
Domov je místo, kam se těšíte a kde se cítíte dobře a v bezpečí. Domov má něco navíc, není to jen moderně zařízený prostor, má svou vlastní tvář, svůj osobitý génius loci. S těmito několika jednoduchými triky si rychle uděláte z obyčejného bytu útulný zabydlený domov.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 22.1.2017 v 10:23, zobrazit podobné
Podprsenka? Přežitek! Tyhle slavné krásky spodní prádlo nepotřebují!
Není to tak dávno, co jsme vám představili krásky soutěžící o titul Nestydy roku 2016, a už tu máme další kolo! Zdá se, že nosit podprsenku vyšlo mezi celebritami definitivně z módy!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 22.1.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Lže vaše dítě? Vhodnější je pátrat po příčině, než trestat
Pokud pochopíme příčinu lhaní, můžeme na jeho odstranění spolu s dítětem pracovat. Vyřeší-li se příčina, není k lhaní důvod. Ledaže by to dítko jednoduše bavilo…
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 22.1.2017 v 15:24, zobrazit podobné
Geri ze Spice Girls včera porodila chlapečka. K jeho jménu ji inspiroval Shakespeare
Čtyřiačtyřicetiletá bývalá hvězda dívčí skupiny Spice Girls porodila včera chlapečka, kterému dala jméno Montague George Hector Horner.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 22.1.2017 v 09:24, zobrazit podobné
7 víkendových receptů na snídaně do postele
Užijte si víkend a začněte se rozmazlovat hned od sobotního rána. Snídaně v posteli je dokonalý start a těchto 7 víkendových receptů zvládne i vaše drahá polovička.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 22.1.2017 v 07:23, zobrazit podobné
Nenechte podprsenku, aby vám ničila prsa ani tělo! Jak ji správně vybrat?
Podprsenka by měla být vaše kamarádka, která vám pomáhá zachovat pěkné držení těla a ňadra v co nejlepším tvaru. Pokud ji ale zvolíte špatně, může se z ní stát naopak mučicí nástroj...
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 22.1.2017 v 06:21, zobrazit podobné
V hotelu, na schodech, ve sprše. Kde je milování nejlepší? Tohle jsou tipy na divokou jízdu!
V letadle, na zadní sedačce auta, během jízdy výtahem, nebo snad ve staré dobré ložnici? Vyberte si to nejlepší místo pro milování! Tyhle tipy vám způsobí radost a přivodí vyvrcholení. Přesvědčte se.
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 22.1.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Tablety na praní připomínají dětem bonbony. Co byste měli doma schovat
Spousta předmětů naší denní potřeby je jedovatá nebo nebezpečná, ale jako dospělí si to ani neuvědomujeme. Málokoho z nás by totiž napadlo olizovat třeba kapsle na praní prádla nebo ty do myčky. Stejně tak bychom asi nevypili náplň do elektronické cigarety. Děti to ale vidí bohužel často jinak. Další články k tématu:Spolknutá baterie může dětem poleptat i popálit jícen a žaludek
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 22.1.2017 v 06:20, zobrazit podobné
Ve Vietnamu bych byla hubenější a možná už vdaná, říká Do Thu Trang
V Česku žije od čtyř let, mluví lépe česky než vietnamsky a její oblíbený den je 17. listopad. Do Thu Trang patří k takzvaným banánovým dětem, druhé generaci Vietnamců u nás, kterým už se nechce trávit celý život ve večerce. O svém „Českovietnamsku“ píše na blogu Asi.jatka.Další články k tématu:Blogerka: Češi jsou v módě pohodlní, ale na týdnech módy už dohání světSe všemi postavami chodím i do sprchy, říká blogerka Radka TřeštíkováJako dítě jsem byla v kuchyni pořád, říká blogerka Markéta PavlejeVIDEO: Blogerka radí, jak po Vánocích schovat větší bříško
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 22.1.2017 v 06:20, zobrazit podobné
TOPlist