Co o vás naznačuje průběh vaší menstruace? Je silná, nepravidelná nebo bolestivá?
Je silná, slabá, nepravidelná či bolestivá – co může naznačovat charakter menstruace o vašem fyzickém zdraví a co (s trochou nadsázky) o tajemstvích vaší duše?
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 8.1.2017 v 20:24, zobrazit podobné
Hvězdy a hvězdičky v plavkách. Pozor, pohled jen pro odvážné!
Znáte to – celé měsíce si říkáte: Zhubnu do plavek, zhubnu do plavek, zhubnu do plavek! A pak zjistíte, že jste to nestihli:-) Pozor, nejste sami, celebrity mívají stejný problém!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 8.1.2017 v 06:21, zobrazit podobné
V zimě prohřejte tělo zevnitř i zvenku
 Zima se nám ukazuje v celé své síle. Seznamte se proto s několika užitečnými tipy, jak se prohřát během zimních měsíců. Spolehnout se můžete na potraviny a nápoje, koupele i bylinky.
zdroj: www.ordinace.cz, přidáno 8.1.2017 v 06:22, zobrazit podobné
Už máte lednovou Mateřídoušku? Rozhodně stojí za to!
Venku mrze až praští....a co u Vás doma? Už Vám také visí "ledové království" na klice? Ještě ne? Napravte to:-) Kupte si lednovou Mateřídoušku.
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 8.1.2017 v 20:24, zobrazit podobné
Proroctví pro rok 2017: Nostradamus, baba Vanga a ti další
Kdo by nechtěl vědět, co nám připraví budoucnost? Odnepaměti mudrci, šamani a proroci předvídali události příští a snažili se dozvědět víc o osudu svém, rodiny, země i celého lidstva. Pro rok 2017 jsou předpovědi nejednoznačné, někdy děsivé. Věštci mluvili i o věcech z budoucnosti, které tehdy neexistovaly, a tak jsou výklady jejich slov někdy nejednoznačné. V jednom se ale všichni shodují: za svůj osud si můžeme jen my sami.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 8.1.2017 v 09:23, zobrazit podobné
Jak hubne vévodkyně Kate: Co jí poradila dietoložka
Není snad štíhlejší ženy, než je krásná vévodkyně Kate. Když se ale podíváte na její matku Carole, vidíte, že vévodkyně přirozeně v genech štíhlost nemá. Zato má dobrého poradce. Právě proto se Kate před čtyřmi lety tak rychle dostala do formy po porodu prince George. Populární dietoložka Louise Parker jí totiž připravila funkční stravovací systém.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 8.1.2017 v 09:23, zobrazit podobné
Diety, které vás nutí počítat kalorie, jsou otravné, tvrdí Zemanová
Patří mezi naše nejznámější propagátorky zdravé stravy, vydala několik knih, které patří k nejprodávanějším. Ta poslední, Nová biokuchařka, zmizela z prodejen během tří měsíců. Hanka Zemanová se ale vyhýbá extrémům – nezakazuje, nediktuje, spíš na nabízí inspiraci, jak zdravěji vařit.Další články k tématu:Budoucnost zdravé stravy je ve hmyzu, tvrdí entomofagoložkaProdlužte si život a přidejte do stravy více vlákninyStředomořská strava je balzám na srdcePoradna: Snacha se zbláznila do „zdravé“ stravy. Mám obavu o vnoučata
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 8.1.2017 v 06:20, zobrazit podobné
DIANA (38): Manžel mě podvedl, tak jsem mu to vrátila. Co ale teď?
Člověk dělá v afektu a v žárlivosti spoustu věcí. Diana o tom ví své. Přišla manželovi na nevěru, a tak mu to chtěla vrátit stejnou měrou. Situace se tím ale ještě víc zkomplikovala.
zdroj: www.dama.cz, přidáno 8.1.2017 v 19:23, zobrazit podobné
Migrény jsou jako deprese, i když tvrdíme, že je máme, málokdo je zná
„Já dneska nejdu, bolí mě hlava, asi mám migrénu.“ Pojďme si říct, že pokud pronesete tuto větu a sedíte v práci, jste mezi lidmi, pod zářivkami, díváte se do monitoru a u toho do telefonu někomu ...
zdroj: www.mladazena.cz, přidáno 8.1.2017 v 08:24, zobrazit podobné
V posteli se mi až příliš podřizuje. Mám ho nutit, aby byl průbojnější?
Lze po někom chtít, aby byl sexuálně dravější a aktivnější? Muži právě tohle často chtějí od svých milenek. Co se ale stane, když o to samé požádá žena svého neprůbojného partnera? Dejte si pozor!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 8.1.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Kate Middleton v ostře sledovaných modelech roku 2016. Jaké šaty se vám líbí nejvíc?
Kate Middleton se po svém sňatku s princem Williamem a povýšením na vévodkyni z Cambridge stala módní ikonou nejen Britek. Podívejte se na nejkrásnější šaty, které oblékla v loňském roce!
zdroj: www.prozeny.cz, přidáno 8.1.2017 v 06:21, zobrazit podobné
Desatero, jak se nenechat zahltit informacemi a materiálním světem
Obklopujeme se věcmi, cítíme se zahlceni, nevíme, co dřív koupit, uchopit, použít, obléct, a tak nám spousta z těch komerčních věcí postupně zaplňuje sklepy, půdy, byty, skříně a šuplíky. Stejně jako věci se na nás za všech stran valí informace a názory, že nevíme, kde nám hlava stojí a přestáváme věřit sami sobě.
zdroj: ona.idnes.cz, přidáno 8.1.2017 v 06:20, zobrazit podobné
TOPlist